< Grįžti į sąrašą

PUIKI DOVANA
Mistinė Sufi tradicija: kelrodžiai ir meditacijos
Hazrat Nawab Khadim Hasan, Hazrat Zahurul Hasan Sharib

13,40
132p.

Į krepšelį


Ši knyga bus įdomi ir reikšminga skaitytojams, kurie domisi dvasinio kelio bendrai ir sufizmo konkrečiai subtilybėmis – dvasinio kelio etapais ir stotelėmis, pažangos kelyje ženklais, mokytojo ir mokinio ryšiu, širdies ir dieviškos meilės misticizmu.

Knyga tai pat gali būti aktuali ir tiems, kurie domisi islamiškąja misticizmo tradicija, jos reiškimusi Indijoje, ypač Chishti sufijų ordine, kuris, sąveikaudamas su indiška jogos tradicija, įgavo labai savitų bruožų. Įdėmus skaitytojas atras daug sąsajų su krikščioniškuoju misticizmu, taip pat ir su kitomis dvasinėmis tradicijomis.

Knygoje rasite ir trumpą įvadą į sufizmą, ir kai kurių sufistinių praktikų aprašymą bei meditatyvines inspiracijas, skirtas įkvėpti, pakylėti, atsiverti dvasiniam patyrimui ir Dievo artumui.

Šį rinkinį sudaro dvi Gudri Shahi sufijų ordino (Chishti ordino atšaka) meistrų knygos: „Rah-e-Tasawuuf. Misticizmo kelias“ ir „Khawajos Muino Uddino Hasano Chishti meditacijos“. Abi knygos parinktos taip, kad nuoširdžiai besidomintis sufizmu gautų kuo aiškesnį jo supratimą ir … InshAllah – mistinį patyrimą.

Sufizmo neįmanoma suvokti tik protu. Skaitytojas yra kviečiamas atverti širdį mistiniam perdavimui, kuris ateina iš nušvitusių Sufi meistrų žodžių ir to, kas slypi už žodžių. Iš širdies į širdį.Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!
Artimiausi renginiai
2023-01-21 - 2023-12-31
Meditacijos mokykla
Prembuda (Vilniuje)

Plačiau
Peržiūrėtos prekės
Mistinė Sufi tradicija: kelrodžiai ir meditacijos
€13,40

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish