< Grįžti į sąrašą

Septyni būties planai: teta gydymo metodo filosofija
Vianna Stibal

7,90

Pirkti


Teta gydymo metodo filosofija.

Viannos Stibal „Septyni būties planai“ yra knygų „Teta gydymas“ ir „Teta gydymas pažengusiesiems“ priedas. Tačiau ją galima skaityti ir neskaičius šių knygų.

Autorė išsamiai aprašo būties planus, padedančius geriau suvokti, kodėl ir kaip veikia kūrinija fiziniame bei dvasiniame lygme­nyje ir kaip visa tai susiję su mumis visuose mūsų esybės lygmenyse: mentaliniame, dvasiniame, psichiniame, fiziniame ir emociniame.

Labai svarbu gerai suprasti būties planų koncepciją, nes kartu tai yra pagrindiniai vadovavimosi principai, padedantys suprasti Teta gydymo meną. Teta gydymas® yra vienas veiksmingiausių energinio gydymo metodų, tai meditacinis procesas, kuris, kaip teigia Vianna Stibal, sužadina fizinį, psichologinį ir dvasinį gijimą, pasitelkiant teta smegenų bangas.

“Mes visi ieškome Dangaus vartų. Ar būtume turtingi, ar vargšai, religingi ar agnostikai, giliai širdyje viliamės, kad jie egzistuoja – vartai į gyvenimą, esantį už šio ribų, į aukštesnę sąmonę, ir tiems, kurie juo tiki, – į Dievą.
Dangaus vartai yra mūsų įsitikinimų sukurtas barjeras, skiriantis mus nuo mylinčio Dievo.
Galbūt, jeigu mūsų įsitikinimų vartai subyrės į šipulius, pažinsime Dievą šiame mirtingame kūne. Galbūt, anot Mokytojo Ekharto, Dievas neegzistuoja be mūsų, kaip ir mes neegzistuojame be Dievo.
Mano įsitikinimu, Viana ir kiti į ją panašūs žmonės ateina čia atverti mums Dangaus vartų ir laikyti jų atvertų, kad tarp mūsų ir mylinčio Dievo nebūtų jokio atsiskyrimo.
Būties planai yra žemėlapis, parodantis mums kelią į Dangaus vartus.” – G.Stibal

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Septyni būties planai: teta gydymo metodo filosofija
€7,90