Artimiausi meditaciniai renginiai

2022-01-21 - 2022-12-31
Meditacijos mokykla
Prembuda (Vilniuje)

Plačiau
2022-08-17
Ošo Kundalini
Meditacija

Plačiau

Šiuo metu meditacinėje aktyvietėje Sadhaka (toliau Sadhaka) yra medituojamos geriausiai, sėdimą ir proto darbą dirbantiems žmonėms, tinkančios Ošo dinaminė ir kundalini meditacijos.

Naujokai gali įsijungti į kundalini meditaciją III (treč.), o į dinaminę meditaciją IV (ketv.), atvykę 15 min. anksčiau. Būti su lengva higieniška apranga, nevalgius 2-3 val. prieš kundalini, o prieš dinaminę visai nevalgius. Turėti asmens dokumentą. Naujokams prieš atvykstant būtina iš anksto pasitikslinti tel.: +370-686-52078.

Vėluojantys neįleidžiami.

Sadhakoje medituojama ir mokoma medituoti bei taikyti meditacijas gyvenime. Sanskrito žodis sadhaka reiškia „dvasios ieškotojas, tas, kuris trokšta realizuoti save.“

Sadhaka gimė iš meditacijos centro „Ojas“, per bendrą meditacinę veiką, mokymąsi meditacijos, įkūnijant meditacines įžvalgas ir energiją.

Aktyvietės vadovė - Ma Šantam Megha.

Ji sako: "Meditaciją atradau Ojas meditacijos centre 1997-aisiais ir nuo tada aktyviai dalyvauju meditacijos meistro Prembudos vedamuose meditacijos kursuose, meditacinėje veikoje.

Dalintis savo dvasinio augimo patirtimi į Kauną kviečiu meditacijos meistrą Prembudą, meditacijos mokytojus. Kas dieną vyksta Ošo dinaminė ir vieną kartą per savaitę kundalini meditacijos, maždaug kas mėnesį - meditaciniai vakarai, keletą kartų į metus - meditaciniai seminarai, kursai.

Medituoju nuo 1997 metų, 2000 baigiau Meditacijos centro "Ojas" keturmetę Meditacijos mokyklą, po to Meditacijos akademiją, vedžiau mokyklėlę ikimokyklinio amžiaus vaikams "Savęs pažinimas iki mokyklos"; meditacinius ciklus "Sufijų sukimasis", "Mandala", juoko meditaciją, 21 dienos meditacinę praktiką „Mistinė rožė“ ir kita.

Šiuo metu atsinaujinusiose patalpose Kaune, Ezoteriniame centre AUM, meditacinį supratimą ir sąmoningumą įkūniju per meditacijas, mokymus, meditacines individualias sesijas, meditacijos sklaidą ir dalijimąsi.

Per meditavimo periodą nustojau sirgusi, atsirado energijos kurti. Viduje tarsi atsivėrė akys, atsirado nauji pojūčiai, supratimas, matymas. Vis daugiau veiksmų gimsta iš vidinės darnos ir tai labai įkvepia.

Po 21 metų mokymosi pas Prembudą, ypač Ošo dinaminė meditacija, tapo neatsiejama gyvenimo dalis. Tai priemonė, metodas, kuris apsaugo nuo visų virusų, ligų ir padeda susicentruoti, užsipildyti energija, nepamesti meditacinės gijos.

Esu ne tik meditatorė, bet ir įmonės vadovė, kur galiu praktiškai ieškoti kaip meditacines įžvalgas pritaikyti realiam gyvenime – lengvinant darbą ir gerinant kokybę, plečiantis ne tik į plotį, bet ir gilinant šaknis nepametant meditacijos, vidinės švaros ir lengvumo.

""Kai religija remiasi pabėgimu, ji tampa negyva. Kai religija vėl remiasi į transformaciją, ji atgauna savo gyvybinę energiją. Atsiminkite, jūs turite pakeisti save, o ne savo aplinką. Tyla, kuri neišlieka nepalankiomis aplinkybėmis, iš viso nėra tyla. Štai kodėl nėra jokio reikalo bėgti iš gyvenimo."" - Ošo

Jūsų atsiliepimai