Informacija
Pradžia
2020-02-26 (Тreč.) 18val.
Vieta
Kęstučio g. 83, Kaunas
Kontaktai
+370 686 52078

Intuicijos lavinimas ir kūrybiškumas. Meditaciniai metodai ir praktika

Artimiausias meditacinis vakaras 2020-02-26 (Тreč.) 18val.

Meditacija Kundalini - 1val.

Meditacija Gourishankar - 1 val.

Meditacinė praktika - intuicijos lavinimui, kūrybiškumui 45 min

Atsipalaidavimas - 15 min.

Kundalini meditacija - kratymasis gali supurtyti jūsų kietumą, būtis, panaši į uolą, turi būti supurtyta iki pat šaknų, kad taptų taki, skysta, tirpstanti. Tada gyvenimas teka per mus.

Meditacija "Gourshankar" - trečios akies, intuicijos lavinimo meditacija. Pasijauskime kaip Himalajų kalnų viršūnėse, iš kur matosi gilesnės ir tolimesnės tendencijos.

Po meditacijos įsisąmoninsime kas mumyse vyksta ir atsipalaiduosime muzikos garsuose.

Programa (I pusmetis)

Ciklo dienaDataMeditaciniai vakarai, seminarai
1Vasario 26 d. (III) 18 - 21 val.Kundalini - mieganti gyvatė Kundalini+Čakriniai garsai+Meditacinės praktikos kundalini energijos jutimui ir įsisąmoninimui
2Sausio 22 d. (III) 18 - 21 val.Меditacija - buvimas čia ir dabar. Vidinis užsipildymas ir balansas Kundalini+Nadabrahma meditacija+Relaksacija Tibeto meditacines muzikos garsuose
3Sausio 29 d. (III) 18 - 21 val.Širdies balansas - transformuojanti galia Оšo kundalini+ Vipasana meditacija
4Vasario 5 d. (III) 18 - 21 val.Sprendimai meditacinės įžvalgos dėka Ošo kundalini+Mandala meditacija
5Vasario 12d. (III) 18 - 21 val.Energijų žadinimas, atpažinimas, aktyvizavimas ir harmonizavimas. Ošo kundalini+Ne proto meditacija+Relaksacija meditacinės muzikos garsuose.
6Vasario 26d. (III) 18 - 21 val.Darnos ir intuicijos lavinimas, kūrybiškumas - mūsų potencialo radimas ir įkūnijimas Ošo kundalini+Gourishankar

Artimiausi meditaciniai renginiai

2020-02-26
Ošo Kundalini meditacija
Kiekvieną trečiadienį (Kaune)

Plačiau
2020-03-08
Meditacinė diena ir įvadinis meditacinis turas
Prembuda, Agnė (Vilniuje)

Plačiau
2020-03-20 - 2020-03-22
Meditacijos mokykla
Prembuda, Šaida (Vilnius)

Plačiau
2020-03-20 - 2020-03-22
Kundalini – kelias į aukščiausią gerovę ir laisvę
Meditacinė paskaita, seminaras ir kursas / Meditacijos mokykla (Vilniuje)

Plačiau

Veda meditacijos mokytoja Šantam

Medituoja ir praktikuoja įvairias senovės ir šiuolaikines meditacijas, meditacines praktikas kasdien, tarp jų Ošo dinaminė, kundalini ir kt. Įkūrė AUM ezoterikos centrą, veda meditacinius vakarus, meditacines praktikas "Sufijų sukimasis", "Vėl gimti", "Mistinė rožė". Konsultuoja individualiose transformacinėse konsultacijose, organizuoja ir dalyvauja įvariuose kūrybiniuose projektuose.

Kaip meditaciją ir praktikas sujungti su gyvenimu, atrado medituodama meditacijos centre Ojas. Šiame meditacijos centre šimtai žmonių rado savo individualumą, išsilaisvino nuo tikėjimų ir įvairiausių dogmų. Tai aukščiausio sąmoningumo ir tiesos fenomenas, kur net įžengus pro vartus jaučiasi tyla ir transformuotos energijos kokybė.

Atvykti į kursus lengva higieniška apranga ir būti 1-3 val. nevalgius. Naujokai gali įsijungti į bet kurį Meditacijos mokymų kurso praktikumą, bet geriau pradėti metų pradžioje nuo pirmo praktikumo.

Informacija telefonu: 8 686 52078

Meditacinio vakaro indėlis 15 Eur

""Kai religija remiasi pabėgimu, ji tampa negyva. Kai religija vėl remiasi į transformaciją, ji atgauna savo gyvybinę energiją. Atsiminkite, jūs turite pakeisti save, o ne savo aplinką. Tyla, kuri neišlieka nepalankiomis aplinkybėmis, iš viso nėra tyla. Štai kodėl nėra jokio reikalo bėgti iš gyvenimo."" - Ošo

Jūsų atsiliepimai