< Grįžti į sąrašą

Levandų eterinis aliejus natūralus 10 ml
Ancient Wisdom

4,90 €9,45

Pirkti


Lotyniškas pavadinimas: Lavandula Angustifolia
Išgauta iš: augalo žiedlapių 
Kilmės šalis: Prancūzija
Išgavimo būdas: distiliavimas vandens garais

Apie
Levandų eterinis aliejus tai koncentruotas skystis, kuriame yra lakiųjų aromato junginių garais išgautų iš levandos augalo. Levanda buvo naudojama šimtais metų kaip vaistas nuo nedidelių įpjovimų, sudaužimų, nudegimų ir lėtinių ligų, kaip reumatas, astma ir dermatitas simptomams lengvinti. Taip pat šis aromatas labai populiarus parfumerijos pasaulyje dėl savo gaivaus, saldaus ir vaisinio kvapo.

Naudojimas
Šis aliejus, kaip ir dauguma eterinių aliejų, naudojamas maišant kartu su baziniais aliejais (greipfrutų, migdolų, vynuogių sėklų, simondsijų, avokadų ir kt.). Naudojant karštoje vonioje užtenka į vandenį įlašinti kelis lašelius. Praktikuojant aromaterapiją ar tiesiog norint atgaivinti namų aplinką naudokite garintuve ar aromaterapinėje žvakidėje. Tai ypač populiarus kvapas aromaterapijoje, nes padeda kovojant su depresija, nuovargiu ir stresu. Pasirinkę šį aliejų sveikatos gerinimo tikslais, būtinai pasikonsultuokite su savo gydytoju.

Senovės išmintis
Senovės Graikijoje ir Romoje sveikatai ir švarai buvo skiriama daug dėmesio. Levanda ir jos eteriniai aliejai buvo naudojami vietoj vaistų, iš levandos buvo gaminamos arbatos, kvepalai ir asmeninės higienos produktai. Istorikai aptiko graikų gydytojo ir botaniko I amžiuje sukurtą levandos arbatos receptą. Manoma, kad eteriniai aliejai atliko labai svarbų vaidmenį Kinijos ir Egipto medicinos pasaulyje.

SVARBU!
  • Tik išoriniam naudojimui.
  • Nenaudoti neskiesto tiesiai ant odos.
  • Kilus abejonėms būtina pasitarti su gydytoju.

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Levandų eterinis aliejus natūralus 10 ml
€4,90 €9,45