< Grįžti į sąrašą

Juodo turmalino apyrankė (10 mm)
0.8 (cm)

19,90 €24,00

Pirkti


Norite galingo talismano, kurį galėtumėte dėvėti ir jaustis apsaugotas visur, kur eitumėte? Mūsų juodojo turmalino apyrankė suteikia jums šiek tiek papildomos galingos apsaugos naviguojant šiame pasaulyje. Juodasis turmalinas šimtmečius buvo žinomas kaip svarbiausias apsaugos kristalas, padedantis įžeminti savo energiją, kad būtų tvirtesnis pagrindas po kojomis ir nukreipti bei išsklaidyti bet kokią neigiamą energiją, su kuria tik galite susidurti (net ir savo paties).

Naudojimo instrukcija: Norėdami apsisaugoti ir sukurti apsauginį skydą aplink save, užsidėkite juodo turmalino apyrankę ant kairiojo riešo, nes kairė ranką yra laikoma priimančia ranka. Jei norite, kad ji sugertų arba padėtų jums atsikratyti nepageidaujamų / neigiamų minčių, dėvėkite apyrankę ant dešiniojo riešo. Dėvėdami ją ant dešinio riešto galėsite išleisti neigiamą energiją už kūno ribų. 

Zodiako ženklas: Žuvys, Svarstyklės, Ožiaragis.

Čakra: Šaknies.

Tai yra natūralūs akmenys, todėl kiekvienas yra unikalus ir gali turėti smulkių doubučių, intarpų - tai yra jų natūralaus grožio dalis. 

Riešo apimtis: 16.5 (cm).
Karoliukų dydis: 0.8 (cm).

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Juodo turmalino apyrankė (10 mm)
€19,90 €24,00

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish