Registruotis Taro konsultacijai!
< Grįžti į sąrašą


Prekės šiuo metu neturime.

Noriu būti informuotas kai prekė atsiras:
El.paštas

Anime Tarot kortos
-

30,90 €32,90

Nors taro kortos egzistuoja jau daugelį metų, šiuo metu jos labai atgimsta tarp norinčiųjų sužinoti, kaip kortos gali kūrybiškiau ir šiuolaikiškiau ugdyti intuiciją ir dvasingumą. O kaip geriau tai padaryti, jei ne derinant klasikinę taro simboliką su įdomiais ir nuolat pasirodančiais anime archetipais?

Nesvarbu, ar tai būtų Imperatorienė - korta, simbolizuojanti moteriškumą, grožį, puoselėjimą ir gausą, - perteikta per Yamato Nadeshiko personažo archetipą, kuris įkūnija tyrumą, santūrumą, gerumą ir sąžiningumą; arba Atsiskyrėlis - korta, susijusi su vienatve, sielos ieškojimais ir užsisklendimu, siejama su Hikikomori archetipu, šiuolaikinių eremitų, kurie labai pasikliauja technologijomis, socialine žiniasklaida, vaizdo žaidimais ir kitomis nutolusio bendravimo bei pramogų formomis, kad išgyventų, - mes visi turime nerealizuotą savo tikrojo potencialo versiją, o kas gali būti geresnis būdas pamatyti šį potencialą, jei ne mūsų mėgstami anime personažai.

Anime Taro, susiejantis šiuos anime personažus, žanro teoriją, tropus ir archetipus su klasikine didžiųjų ir mažųjų arkanų simbolika, padeda jums įsitraukti į savo vidinį pasaulį ir pagilinti jo supratimą.

Kaladę sudaro 78 kortos ir instrukcijos (anglų k.).
Pakuotės išmatavimai: 15.4 x 10.3 x 5.1 (cm).Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Naujos prekės
Smilkalai Feng Shui "Fire"
€3,90
Bhagavadgita. Tokia, kokia ji yra
€15,90
Таро Театр кукол, 80 карт
€15,90
Rožinio kvarco apyrankė
€24,90
Celestinas
€16,90
Rudrakšos švytuoklė
€8,90
Smilkalai "Meditacija"
€3,90
Lavos apyrankė
€11,90
Kalnų krištolo drūza "Extra"
€49,00
Kalnų krištolo drūza
€19,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish