Renginiai

Įkvepianti paskaita ir gyvenimas!

Meditacija - sveikatai, grožiui ir laimei

2019 m. lapkričio 16 d. (VI) 13.00-14.00 val.

Vyksta parodoje "Moters pasaulis", "Žalgirio" arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas.

Natūrali žmogaus potencija ir pareiga – būti sveiku, gražiu ir laimingu. Dabar išlavinus protą ir sukūrus mokslą, mediciną bei technologijas, kurios padidina mūsų potenciją, laimę ir nelaimes šimtus ir tūkstančius kartų, tai tapo gana lengva ir natūralu. Tik laimė, o neretai ir sveikata bei grožis nepriartėja.

Laimę sukuria ir senos meditacijos, bet į sveikatą ir grožį greičiausiai atveda dinaminės meditacijos. O žinant aukštas energijas ir jų kelius bei jas medituojant jau per kelis metus sutrumpėja ligų laikas iki 5-10 kartų. Tai matoma ir patikrinama. Visos ligos bėga iš kūno, proto ir sielos. Vidus užsipildo dvasia ir budalauku ir iš vidaus šviečia. Greta sveikatos gimsta tikras grožis ir laimė.

Einant su darna ir meditacija ateina momentas, kai sąmone bemintiškai liečiame išorėje kūną ir viduje dvasią, - gimsta amžinas grožis ir laimė. Ir jie nepriklauso nuo kitų.

 

 

   

Lektorius:  Prembuda Vrubliauskas  – meditacijos ir vadybos meistras, technikos daktaras, mokslininkas, sukūręs ir pristatęs geriausią pasaulyje stereoregos diagnostikos ir treniruočių bei žvairumo šalinimo prietaisą - stereometrą VISUS-4D, JAV, Europoje ir Rusijoje, vedantis odontologinės klinikos vadybą, įkūręs meditacijos centrą Ojas, vedantis meditacijos Mokyklą bei Akademiją. Aukšto sąmoningumo ir balanso pavyzdys, įkvepiantis aplinkinius medituoti, kurti ir įkūnyti dvasią per buvimą ir sąmoningą veiklą pasaulyje.

 


Info:  tel. +370 686 52078, Ezoterinis centras AUM,  www.ezoterika.lt

Parodoje lietuviškos knygos apie meditaciją - stende F4.2.
Naujos prekės
Классические руны (+ набор из 25 карт)
€23,50
Senasis baltųjų debesų kelias (antroji knyga)
€6,90
Mystical Lenormand
€9,00
Golden Art Nouveau taro
€28,00
Giant Rider-Waite Tarot Deck
€28,00