Registruotis Taro konsultacijai!

Horoskopas savaitei

2023-06-05 - 2023-06-11

♈︎ Avinas

Saulei esant Dvyniuose, daugiausia dėmesio skirsite bendravimui ir intelektiniam augimui. Tai priminimas, kad jūsų žodžiai ir mintys turi būti autentiški. Nepamirškite, kad tyla dažnai gali būti prasmingesnė už žodžius. Leiskite savo veiksmams kalbėti už jūsų ketinimus, atverdami širdį gilesniam ryšiui su aplinkiniais.

♉︎ Jautis

Jupiteriui visą savaitę būnant jūsų ženkle, atsiras galimybių gauti gausos ir asmeninio augimo. Sutelkite dėmesį į buvimą kiekvieną akimirką ir leiskite gyvenimo turtingumui tekėti per jus. Atsisakykite prisirišimo prie materialinių vertybių, o puoselėkite vidinę ramybę ir pasitenkinimą.

♊︎ Dvyniai

Ateinančią savaitę Saulė ir Merkurijus bus jūsų ženkle, todėl jūsų protinė ir komunikacinė energija sustiprės. Užsiimdami intelektualiniais reikalais nepamirškite, kad žinios kyla natūraliai iš vidaus, kai esate atviri ir imlūs. Atsisakykite bet kokių lūkesčių, koks turėtų būti rezultatas, ir leiskite protui laisvai klajoti.

♋︎ Vėžys

Šią savaitę Venera, judanti per jūsų ženklą, sustiprina jūsų empatinius ir intuityvius gebėjimus. Tai kvietimas giliau suprasti visų dalykų tarpusavio ryšį ir suvokti unikalų vaidmenį, kurį atliekate sudėtingame gyvenimo audinyje. Santykiuose vadovaukitės meile, leiskite užuojautai ir empatijai ištirpdyti bet kokias intymumo kliūtis.

♌︎ Liūtas

Marsui ir Venerai esant jūsų ženkle, gali padidėti aistra, gyvybingumas ir kūrybiškumas. Priimkite šias energijas, bet nepraraskite pusiausvyros ir vidinės ramybės. Ugningą energiją nukreipkite į kūrybinius ieškojimus ir gerumo darbus, pripažindami tikrąjį savo galios šaltinį - meilę.

♍︎ Mergelė

Gali būti, kad jaučiate artėjančio Marso perėjimo į jūsų ženklą įtaką. Laukdami šios savaitės, ugdykite kantrybę ir susitelkimą. Supraskite, kad tikroji stiprybė slypi gebėjime išlikti susikaupusiam net ir pasaulio chaoso apsuptyje. Kilus sumaiščiai, giliai įkvėpkite ir nukreipkite dėmesį į viduje slypinčią ramybę.

♎︎ Svarstyklės

Dvynių energijai veikiant Saulę, jūsų dėmesys gali būti nukreiptas į santykius. Nepamirškite, kad harmonija santykiuose ateina iš Jūsų vidinės ramybės, o ne dėl išorinio patvirtinimo. Praktikuokite savęs ieškojimą ir priėmimą, leisdami santykių šokiui rutuliotis natūraliai, be vertinimų ir lūkesčių.

♏︎ Skorpionas

Saturnui esant Žuvų ženkle, galite pajusti potraukį savianalizei ir poreikį pabūti vienumoje. Priimkite šį kvietimą vidiniams ieškojimams ir leiskite sau vadovautis viduje slypinčia išmintimi. Pasinaudokite šiuo laiku, kad sustiprintumėte savo ryšį su egzistencija ir atrastumėte būties gelmėse paslėptus lobius.

♐︎ Šaulys

Saulei būnant Dvyniuose, palankios sąlygos intelektualiems užsiėmimams. Tačiau nepamirškite, kad išmintis įgyjama ne tik kaupiant žinias, bet ir ugdant gilų savęs supratimą. Užsiimkite savęs tyrinėjimu ir vidiniais apmąstymais. Tegul sąmonės šviesą išsklaido bet kokią tamsą jūsų galvoje.

♑︎ Ožiaragis

Ateinančią savaitę Uranas, esantis Jaučio ženkle, pabrėžia įžeminimo ir stabilumo svarbą. Išnaudokite šį laiką, kad geriau įvertintumėte paprastus gyvenimo malonumus. Pasimėgaukite gamtos grožiu ir leiskite žemės energijai suteikti jums tvirtą pagrindą, ant kurio galėsite kurti savo svajones.

♒︎ Vandenis

Merkurijui judant per Dvynius, jūsų protiniai ir bendravimo gebėjimai sustiprės. Panaudokite šią energiją asmeniniam augimui ir tobulėjimui. Būkite atviri, priimkite neužtikrintumą ir nežinomybę. Tegul visata atsiskleidžia Jums kiekvieną momentą - akimirka po akimirkos.

♓︎ Žuvys

Neptūnui esant jūsų ženkle, gali sustiprėti jūsų intuityvūs ir aiškiaregiški gebėjimai. Pasitikėkite savo vidinio mokytojo išmintimi ir atsiduokite gyvenimo tėkmei. Leiskite sau tapti įkvėpimo ir kūrybiškumo kanalu, priimdami egzistencijos magiškąją pusę.

(c) Ezoterinis centras Aum. Visos teisės saugomos.

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish