Horoskopas savaitei

2023-09-25 - 2023-10-01

♈︎ Avinas

Marsui judant per Svarstykles, džiaukitės nuolatiniu judėjimu link savo tikslų. Atsiranda pusiausvyros jausmas, skatinantis jus žengti apgalvotus žingsnius. Kaip vanduo formuoja uolą dėl nuoseklaus poveikio, taip ir jūsų pastangos pradės įgauti formą. Būkite dabarties akimirkoje ir veiksmingai prisidėkite prie savo kelionės.

♉︎ Jautis

Jūsų valdančioji planeta Venera keliauja per Liūto ženklą, išryškindama jūsų kūrybinį potencialą. Kaip lotosas žydi purve, leiskite savo kūrybiškumui pražysti tarp rutinos. Kita vertus, jūsų ženkle esantys Jupiteris ir Uranas skatina plėtrą. Būkite tikri, kad jūsų energija, nukreipta tinkama linkme, atneš klestėjimą.

♊︎ Dvyniai

Merkurijaus buvimas Mergelėje sužadins jūsų intelektualinę pusę. Priminkite, kad jumyse slypi galia kurti reikšmingus pokyčius. Būkite pasirengę priimti visas patirtis kaip atviras sodas, kuris priima kiekvieną sėklą be jokio vertinimo. Kiekviena akimirka suteikia galimybę augti.

♋︎ Vėžys

Saulė keliaudama iš Mergelės ragina atkreipti dėmesį į detales visose gyvenimo srityse. Tegul jūsų gyvenime įsivyrauja kontempliatyvi tyla ir svarbiausi dalykai tampa svarbesni už pašalinius. Kaip vynmedis, kuris apsivynioja aplink medį, kad jį palaikytų, naudokitės turimais ištekliais, kad įveiktumėte šį etapą.

♌︎ Liūtas

Venera yra Liūto ženkle, todėl padidėja jūsų charizma ir socialinis patrauklumas. Išmokite šokti gyvenimo ritmu ir leiskite savo emocijoms tekėti kaip upė. Atminkite, kad gyvenimo esmė - ne įgyti, o patirti. Priimkite emocijas ir situacijas tokias, kokios jos ateina, be įsikibimo ar atstūmimo.

♍︎ Mergelė

Saulė ir Merkurijus Mergelėje suteikia aiškumo ir analitinės galios. Pasinaudokite šia energija, kad viską aiškiai suprastumėte ir priimtumėte svarbius sprendimus. Tarsi paukštis žvelkite į savo gyvenimo situacijas iš paukščio skrydžio, nesusitapatinę, bet budrūs ir sąmoningi. Išlaikykite ramybę audroje.

♎︎ Svarstyklės

Saulė, Marsas ir Merkurijus Svarstyklėse sukuria harmoningą aplinką apmąstymams. Jūs esate vedami pusiausvyros ir derybų kryptimi. Švelniai, kaip nuo paukščio krintanti plunksna, paleiskite mintis, kurios jums netarnauja. Išlaikykite pusiausvyrą nepriklausomai nuo išorinių aplinkybių.

♏︎ Skorpionas

Saulė, judanti link Skorpiono, suteikia jums gyvybingumo ir tikslo pojūtį. Atsigręžkite į save ir ramiai išnaudokite gilią energiją. Leiskite savirealizacijai skleistis palengva, panašiai kaip gėlė, kuri pražysta ir atskleidžia savo grožį tik atėjus tinkamam laikui.

♐︎ Šaulys

Merkurijaus trajektorija į Šaulį skatina intelektualinius tyrinėjimus. Keliaukite šia energija su išmintimi, kad kiekviena akimirka turi begalę galimybių. Kaip vanduo, kuris turi paslaptį būti ir švelnus, ir galingas, prisitaikykite prie pokyčių, bet būkite atsidavę savo keliui.

♑︎ Ožiaragis

Saturnas Žuvų ženkle atspindi jūsų vidinių apmąstymų laikotarpį. Išnaudokite šį laiką, kad suderintumėte savo veiksmus su aukštesniu tikslu. Kaip chameleonas, kuris susilieja su aplinka, bet išlaiko savo individualumą, būkite lankstūs, bet išlaikydami savo unikalumą.

♒︎ Vandenis

Venera, harmonijos ir kūrybiškumo planeta, keliauja per Liūtą ir įkvepia jus vadovautis širdimi. Kaip aitvaras pakyla į atvirą dangų, bet išlieka tvirtai įsitvirtinęs, taip ir jūs, tyrinėdami naujus horizontus, išlikite tvirtai įsišakniję. Tai pusiausvyra, kuri puoselėja ir atneša harmoniją.

♓︎ Žuvys

Saturnas ir Neptūnas, keliaudami per Žuvis, skatina ugdyti kantrybę ir atkaklumą. Atminkite, kad kaip vėžlys įveikia lenktynes savo atkaklumu, taip ir jūsų tikslams pasiekti reikia tvirtumo ir atkaklumo. Būkite švelnūs sau ir viską, ką darote, atlikite dėmesingai. Žinokite, kad esate būtent ten, kur turite būti.

(c) Ezoterinis centras Aum. Visos teisės saugomos.

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish