Vienas iš dažniausiai naudojamų burtų ir aiškiaregystės įrankių yra švytuoklė. Švytuoklės naudojimo meno gali išmokti ir įvaldyti bei eksperimentuoti kiekvienas. Čia pateikiame įvadą į švytuoklių naudojimą - pradedant nuo to, kaip jos veikia ir baigiant ko jums reikia norint pradėti naudotis švytuokle.

Kas yra švytuoklė?

Švytuoklė - tai simetriškas, tipiškai pasunkintas objektas, pakabintas ant grandinėlės ar virvelės. Ji niekada nebūna pagaminta iš magnetinės medžiagos, dažnai tai būna varis, žalvaris arba kristalas. Taip pat galima naudoti tokius daiktus kaip mėgstama smulkmena: karoliukas, metalinis rutuliukas ar net raktas. Švytuoklė yra labai paprastas įrankis, leidžiantis naudotojui pasitelkti savo intuityvias galias. Švytuoklė veikia kaip informacijos imtuvas ir siųstuvas ir, atsakydama į klausimus, juda įvairiais būdais: tiesiomis linijomis į kairė ir į dešinę, apskritimu. Švytuoklę galite suvokti kaip įžvalgą į savo aukštesnįjį "aš", o jos atliekamas judesys tiesiog atrakina atsakymus, kuriuos jau turite savyje!

Kokiems tikslams yra naudojamos švytuoklės?

Švytuoklę galima naudoti įvairiems tikslams. Paprasčiausiu atveju ja galima atsakyti į klausimus 'taip' arba 'ne' bei lengviau priimti sprendimus. Švytuoklės taip pat gali būti naudojamos:

- gydomiesiems tikslams ir alergijų nustatymui;

- išvalyti ir išsklaidyti neigiamą poveikį patalpoje;

- padėti surasti pamestus daiktus ar naminius gyvūnėlius;

- vandens paieškai (tam taip pat dažnai naudojamos virgulės ir biotenzoriai, kurie veikia panašiai kaip švytuoklė).

Kaip veikia švytuoklė?

Švytuoklė veikia pasitelkdama jūsų intuiciją ir šeštąjį pojūtį. Švytuoklė veikia kaip tam tikra jūsų aukštesniųjų vadovų, angelų sargų ir dvasinių mokytojų imtuvo ir siųstuvo forma. Judėdama švytuoklė pateikia atsakymus į klausimus - geriausiai tinka naudoti norint atsakyti į klausimus "taip" arba "ne". Kai kurie žmonės švytuoklės veikimą apibūdina kaip racionaliosios ir intuityviosios jūsų pusių (kairiosios ir dešiniosios smegenų pusių) sujungimą. Kai šie du elementai susijungia, galite priimti sprendimus naudodamiesi visais šaltiniais, o ne tik vienu iš jų. Kaip ir bet kurios kitos būrimo formos, švytuoklės naudojimas reikalauja tam tikro tikėjimo, įsitikinimų ir atviro proto, nes atsakymai ateina iš jūsų intuicijos ir aukštesniųjų dvasinių vadovų.

Unknown column 'd.thirdparty' in 'where clause'