< Grįžti į sąrašą

NAUJIENA
Knyga apie sėkmę. Baltų tautos sakralinės dainų formulės, ženklai ir ritualai sėkmei ir apsaugai
Ilzė Jansonė

9,90
216p.

Pirkti


Paaiškinimas lietuvių skaitytojui kodėl Lietuvos žmonėms naudinga ši knyga?

Mano misija Žemėje nėra tik sveikatinimas, žiniuonystė ir kultūrinis darbas, nors visu tuo užsiimu jau 45 metai. Svarbiausia - įrodyti savo unikalios sveikatinimo sistemos efektyvumą ir augalinių miltelių „Salveo" milžinišką reikšmę, kad susigrąžintume ir išsaugotume savo sveikatą.

Per visą gyvenimą įgytos žinios ir praktinė veikla nukreipta į tai, kas svarbiausia:
1) Sakralinių Dainų formulių ir Ženklų simbolių atšifravimas ir panaudojimas praktikoje, o taip pat Stipraus Energetinio Poveikio vietų tyrinėjimas ir užsiėmimai jose, ir kaip visa tai sujungti: veikla Stipraus Energetinio Poveikio metu Stipraus Energetinio Poveikio vietoje;
2) Šių žinių ir išminties sklaida Baltų tautų Žmonėms.

Per 10 metų skaitytos paskaitos ir pravesti TV autorinių laidų ciklai visuose Lietuvos rajonų centruose. Šis darbas tęsiamas Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Mažeikiuose, Panevėžyje, ir aš džiaugiuosi, kad paskaitų ir TV laidų klausytojai laukia šios knygos, o dar labiau džiugina jaunimo susidomėjimas šiomis temomis.

Knyga "Knyga apie sėkmę. Baltų tautos sakralinės dainų formulės, ženklai ir ritualai sėkmei ir apsaugai"suteiks galimybę įgyti žinių platesniam besidominčiųjų ratui.

Te padeda Dievas pradedant naują gyvenimą!

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Knyga apie sėkmę. Baltų tautos sakralinės dainų...
€9,90