< Grįžti į sąrašą

Senasis baltųjų debesų kelias (antroji knyga)
Thich Nhat Hanh

6,90

Pirkti


Šioje knygoje aprašomas Budos Gautamos gyvenimas ir mokymas. Knygos autorius Trich Nhat Hanh, remdamasis dvidešimt keturiais sanskritiškais, kiniškais bei pali šaltiniais lėtai ir dėmesingai eina tais pačiais keliais, kuriais prieš 2500 metų ėjo Šakjų giminės princas Sidharta, vėliau tapęs atbudusiuoju.

‘Senasis baltųjų debesų kelias’ pasakoja apie vieną iš pasaulinių religijų – budizmą – nuo pačių pirmųjų jos atsiradimo dienų, o knygos herojai bei joje aprašyti įvykiai yra autentiški.

Thich Nhat Hanh, budistų vienuolis iš Vietnamo, Saigone įkūrė Van Hanh budistinį universitetą, taip pat skaitė paskaitas Kolumbijos bei Sorbonos universitetuose. 1967-aisiais Martynas Liuteris Kingas jaunesnysis, pagerbdamas Thich Nhat Hanh teikos ir susitaikymo siekius, nominavo jį Nobelio teikos premijai.

Rašydamas šią knygą aš, atrodo, susidūriau su tais pačiais sunkumais, kuriuos kažkada patyrė pats Buda. Mokytojui jie kilo ir bendraujant su artimiausiais siekėjais, ir su pasauliečiais. Tada jeigu Buda šioje knygoje yra panašus į kiekvieną iš mūsų, tai iš dalies parodo, jog jis ir buvo toks – kaip kiekvienas iš mūsų.

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Senasis baltųjų debesų kelias (antroji knyga)
€6,90