< Grįžti į sąrašą

Laiko šauksmas: apie dvasines jėgas ir ypatingą laiką
Egidija Laumenskaitė

8,20
72p. Kieti viršeliai.

Į krepšelį


Knyga apie tai, kaip galima atstatyti savo dvasinę stiprybę. Autorė primena pasaulio ciklinio modelio sampratą ir subtiliai pristato dabartį, kaip virsmo ir transformacijos laiką. Tam kiek pasitelkia misterijos žanrą.

Žmogaus kilnumą atspindi aštuonios dvasinės galios. Tai - kiekvieno žmogaus vidinės galios, kurios traukia. Neilgi meditacijos tekstai ir simboliniai piešiniai kuria pakilias ir aiškesnes įžvalgas.

Taigi, gal niekas atsitiktinai niekada neatsiranda (ir neįvyko atsitiktinis didysis sprogimas) ir negali atsitiktinai pasibaigti (kokie įnoringi bebūtų politikai ir karo generolai). Linijinėje laiko sampratoje, kurioje jau gyvename seniai (ypač Vakaruose), mes jaučiamės nesaugūs. Matydami materialių kūsų baigtinumą, pasitikime tik tuo, ką matome arba bent galime nustatyti.
Ar norime pasijausti kitaip? Stiprūs ne turtais ir ginkluotėmis... bet savo ramybe... ir gražiausiu kūrybingumu.
...
Nauja galima pradėti tik paleidus sena. Jei vis žiūrite atgal arba dar nesusitaikote su tuo, kas praeity įvyko, nebūsite pakankamai teisingi dabarty. Dar daugiau - nematysite naujų galimybių.
...
Nuolankumas nėra nusižeminimas. Tolerancija nėra kentėjimas.... Kas trukdo kooperuotis su kitais? Iš tikrųjų, gilus prisirišimas prie savo galvojimo būdo, savo baimių ir prietarų... Savanaudiški jausmai įkalina žmogų mažyčiame savyje, kuris filtruoja visas patirtis.

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Laiko šauksmas: apie dvasines jėgas ir ypatingą laiką
€8,20

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish