Artimiausi meditaciniai renginiai

2021-01-22 - 2021-12-26
Meditacijos mokykla
Prembuda (Vilnius)

Plačiau
2021-05-19
Ošo Kundalini meditacija


Plačiau
2021-05-21 - 2021-05-23
Meditacija ir tantra - energijų atbudimas, ugdymas ir balansas
Prembuda ir meditacijos mokytojai (Vilniuje)

Plačiau
2021-06-06
Meditacinė diena ir įvadinis meditacinis turas
Prembuda, Gatyo (Vilnius)

Plačiau

Meditaciniai vakarai vyksta du kartus per mėn. trečiadieniais nuo 18 iki 21val.

Meditacija Kundalini - 1val.

Įvairios meditacijos - 1 val.

Meditacinės praktikos - 45 min

Atsipalaidavimas - 15 min.

Veda meditacijos mokytoja Šantam

Medituoja ir praktikuoja įvairias senovės ir šiuolaikines meditacijas, meditacines praktikas kasdien, tarp jų Ošo dinaminė, kundalini ir kt. Įkūrė AUM ezoterikos centrą, veda meditacinius vakarus, meditacines praktikas "Sufijų sukimasis", "Vėl gimti", "Mistinė rožė". Konsultuoja individualiose transformacinėse konsultacijose, organizuoja ir dalyvauja įvariuose kūrybiniuose projektuose.

Kaip meditaciją ir praktikas sujungti su gyvenimu, atrado medituodama meditacijos centre Ojas. Šiame meditacijos centre šimtai žmonių rado savo individualumą, išsilaisvino nuo tikėjimų ir įvairiausių dogmų. Tai aukščiausio sąmoningumo ir tiesos fenomenas, kur net įžengus pro vartus jaučiasi tyla ir transformuotos energijos kokybė.

Atvykti į kursus lengva higieniška apranga ir būti 1-3 val. nevalgius. Naujokai gali įsijungti į bet kurį Meditacijos mokymų kurso praktikumą, bet geriau pradėti metų pradžioje nuo pirmo praktikumo.

Informacija telefonu: 8 686 52078

Meditacinio vakaro indėlis 15 Eur

""Kai religija remiasi pabėgimu, ji tampa negyva. Kai religija vėl remiasi į transformaciją, ji atgauna savo gyvybinę energiją. Atsiminkite, jūs turite pakeisti save, o ne savo aplinką. Tyla, kuri neišlieka nepalankiomis aplinkybėmis, iš viso nėra tyla. Štai kodėl nėra jokio reikalo bėgti iš gyvenimo."" - Ošo

Jūsų atsiliepimai