Atrasti, patirti ir išmokti kviečiame kartu su Valdu Aukštakalniu, parapsichologu, bioenergetiku, praktikuojančiu tai jau dvidešimtaštuonerius metus, pažinusiu įvairių šalių šamanų mokymus – nuo Vakaru Sibiro iki pusiaujo pigmėjų, Naujosios Zelandijos maorių ir Amazonės šamanų.


Artūras DabkevičiusYra ekstrasensų, kurie teigia galį matyti auras. Ką manote apie tai kaip mokslininkas? 
Plika akimi aurų matyti neįmanoma, nes žmogaus akies mechanizmas ne toks tobulas. Mes juk negalime matyti radijo bangų, ultravioletinių, infraraudonųjų, Rentgeno spindulių ir kt. 
Tačiau žmonės, užsiimantys dvasinėmis praktikomis, išlavina vidinį regėjimą. Todėl kai kurie praktikai gali matyti aurą vidiniu matymu. Tai visai įmanoma, nes, pasikartosiu, žmogaus galios ir galimybės neribotos. Indijoje jogai gali medituoti keletą mėnesių nevalgę ir negėrę, nes kažkokiu būdu sugeba energijos pasisemti iš kosmoso, gamtos. 
Aš nesu aiškiaregis, bet turiu specialią aparatūrą, su kuria fotografuoju auras. Man, kaip mokslininkui, svarbiausia – objektyvi ir tiksli informacija. Galiu patikinti, kad aura supa ne tik šventuosius. 

„Mano tikslas – parodyti žmonėms, kad nesame vien materija, kad aplink mus egzistuoja subtiliosios energijos.“ 
„Būna, kartais gydytojai neranda ligos, o žmogus blogai jaučiasi. Padarius auros fotografiją, galima nustatyti, kurioje vietoje yra sutrikimas, kur ieškoti negalavimo priežasties."


Informacija ir registracija telefonu: +370-686-52078, +370-686-11507
El.paštas: aum@ezoterika.lt
Naujos prekės
Atsakymai į antropoteosofo klausimus
€21,90
Antropoteosofija Žmogaus suvokiama dieviškoji išmintis II tomas
€23,00
Antropoteosofija Žmogaus suvokiama dieviškoji išmintis
€12,75
Intymumas
€7,20
Užmirštos šventų vietų ir ženklų paslaptys
€6,20