www.ezoterika.lt - Jau 20 metų su Jumis!
< Grįžti į sąrašą

NAUJIENA
PUIKI DOVANA
6 natūralių kristalų širdies formos pakabukų rinkinys
Magiški aksesuarai

18,90

Į krepšelį


Tigro akis - auksinis amuletas, žaidžiantis tamsos ir šviesos temomis, visada buvo įdomus akmuo, ištikimas savo pavadinimui. Tigro akis, kaip ir gyvūnas, kurio vardu ji pavadinta, pasitelkia gilią vidinę stiprybę, aiškų mąstymą, praktiškumą ir nuostabų grakštumą. Tiems, kurie jaučia, kad jiems reikia tvirto pagrindo po kojomis, drąsos širdyje ir stabilios nuotaikos, šis akmuo gali būti puikus pasirinkimas.

Kadaise Tigro akis buvo nešiojama kaip apsauga nuo prakeiksmų. Tačiau mes žinome, kad kartais savęs žlugdymo prakeiksmas kyla iš vidaus, ir būtent čia Tigro akis iš tiesų pražysta. Tigro akis perima neigiamus minčių modelius ir juos išvalo, o vietoj to stengiasi pripildyti jūsų širdį spindesio, džiaugsmo ir didingos savivertės. 

Žvelkite į pasaulį pro rožinius akinius pasitelkdami besąlygišką rožinio kvarco kristalų meilę. Šis kristalas veikia kaip švelnus priminimas, kad visų pirma reikia mylėti ir puoselėti save patį. Darbas su rožiniu kvarcu atveria širdį visų rūšių meilei: meilei sau, šeimai, draugams, antrai pusei ir dar daugiau.

Ametistas - tai tonizuojanti priemonė kūnui, protui ir sielai. Tai vienas geriausių akmenų, padedančių nusiraminti, rasti emocinę pusiausvyrą ir suteikti organizmui taip reikalingą imuninės sistemos stiprinimą. Ametistas yra vienas geriausių trečiosios akies ir karūnos čakros kristalų, todėl jis taip pat pakylėja į aukštumas ir gali išlavinti intuiciją. 

Dieninei aiškumo dozei rinkitės kalnų krištolo pakabuką. Kalnų krištolas suteiks skaidrumo ir pašalins bet kokį chaosą ar netvarką iš jūsų minčių. Nešiodami šį kristalą kaip pakabuką, jūs nuolat turėsite prieigą prie šios galingos energijos, ir galėsite įgauti aiškumo ir susikoncentruoti bet kurioje situacijoje. 

Kai norite susitelkti į savo svajones ir norus, bet jūsų protas per daug perkrautas, naudokite fluorito kristalą, kad į gyvenimą įneštumėte valančios harmonijos. Ramybė, kuria jus pripildo fluoritas, padės į gyvenimą žvelgti labiau subalansuotai. Jei norite sukurti dvasios pokyčius, po kurių jaustumėtės ramesni ir pasirengę vėl svajoti - fluoritas jūsų akmuo.

Žinomas kaip stiprinantis aistrą akmuo, karneolis padeda suaktyvinti jūsų gyvybines jėgas ir skleidžia kūrybingumą. Nesvarbu, ar jums reikia įnešti jėgų į asmeninį, darbinį ar kūrybinį gyvenimą, karneolis suteiks gyvybinės energijos, reikalingos teigiamiems pokyčiams skatinti. Naudokite jį, kai išbandoma jūsų savigarba ar pasitikėjimas savimi.Rinkinį sudaro:

  • Ametistas
  • Karneolis
  • Rožinis kvarcas
  • Kalnų krištolas
  • Fluoritas
  • Tigro akis
  • Grandinėlė.

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!
Tinklaraštis
Kristalų tinklelių gidas pradedantiesiems
Ezoterinis Centras AUM

Skaityti
Įžanga į kristalų pasaulį
8 kristalai pradedantiesiems

Skaityti
Peržiūrėtos prekės
6 natūralių kristalų širdies formos pakabukų rinkinys
€18,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish