< Grįžti į sąrašą

PUIKI DOVANA
Širdies formos rožinis kvarcas
Natūralus akmuo

19,00 €21,00

Pirkti


Rožinio kvarco širdis primins, kad jus visada supa meilė. Šiame kristale slypi besąlygiškos meilės, grožio ir draugystės energija, todėl tai gali būti nuostabi dovana patiems artimiausiems. Jei norite pritraukti meilę į savo gyvenimą, suteikite šioms širdims intencijas - vieną sau ir vieną būsimam partneriui - tada padėkite jas po savo čiužiniu. 

Širdies forma simbolizuoja dieviškąją moteriškąją energiją, todėl ji ypač veiksminga apipilant moteris meile. Tai suteikia moterims visapusiškos, meilę spinduliuojančios energijos, kuri skatina jų meilę sau ir ryšį su aplinkiniais.

Naudojimo instrukcija: Vienas iš pačių nesavanaudiškaisių būdų naudoti rožinio kvarco širdį, tai sukurti intenciją kitam. Laikykite kristalą rankose arba prie širdies ir išsakykite savo intenciją. Tai gali būti kažkas panašaus į: „Tegul šio akmens energija visada skleidžia mano meilę šiam žmogui“. Tada jūs galite padovanoti rožinio kvarco širdį tam žmogui, kad jis pajustų jūsų intencijos energiją, kurią patalpinote šioje širdyje.

Naudokite rožinį kvarcą meditacijose, kad į savo gyvenimą pritrauktumėte daugiau meilės arba laikykite jį savo miegamajame, kad erdvę užpildytumėte meilės energija.

Zodiako ženklas: Jautis, Svarstyklės, Skorpionas

Čakra: Širdies

Išmatavimai: 4.5 x 4 x 2.5 (cm).

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!
Tinklaraštis
Kristalų tinklelių gidas pradedantiesiems
Ezoterinis Centras AUM

Skaityti
Įžanga į kristalų pasaulį
8 kristalai pradedantiesiems

Skaityti
Peržiūrėtos prekės
Širdies formos rožinis kvarcas
€19,00 €21,00