< Grįžti į sąrašą


Prekės šiuo metu neturime.

Noriu būti informuotas kai prekė atsiras:
El.paštas

Vaivorykštinio obsidiano ir labradorito apyrankė
AUM

16,90

Vaivorykštinis obsidianas yra reta obsidiano atmaina, daugiausia randama Meksikoje.  Nuostabias spalvas sukuria vulkaniniame stikle esančios hedenbergito nanodalelės.  Visi obsidianai įžemina ir skatina mus mylėti tiesą, tačiau vaivorykštinis obsidianas taip pat skatina mus turėti viltį ir nenuleisti galvos.  Tai puikus akmuo, su kuriuo galima dirbti, kai susiduriame su didele problema, verčiančia mus jaustis niūriai ir bejėgiais.  Jo energija primena mums, kad sunkūs laikai netruks amžinai ir kad jei būsime darbštūs ir sumanūs, netrukus pereisime į kitą lygmenį. 

Tai akmuo, kuris gali būti naudojamas siekiant padėti išgydyti sudaužytą širdį, suteikti palaikymą sielvartaujančiam žmogui arba tiesiog dovanoti meilės ir laimės gausą žmogui, kuriam jos reikia. Šis akmuo yra čia tam, kad apkabintų jus, kai to labiausiai reikia, ir kartu grąžintų jums jėgas, padedančias įveikti šiuos širdies skausmus. Kai žmogus susitaiko su tuo, kas įvyko, tik tada jis gali judėti toliau. 

Labradoritas yra magiškas kristalas, padedantis išvalyti ir atverti visas kūno čakras ir energetinius centrus. Tai galios kristalas, padedantis įžvelgti bet kokias iliuzijas ir nustatyti tikrąją, apčiuopiamą savo svajonių ir tikslų formą. Labradorito kristalai stimuliuoja jūsų vidinį sąmoningumą, priartindami jus prie tikrosios savasties atradimo.

Labradorito gydomosios savybės, pasižyminčios ryškių atspalvių vaivorykšte, padeda išvalyti jūsų energiją ir sujungti jus su šviesos energija. Padėkite labradorito kristalą ant palangės, kad sustiprintumėte jo platų spalvų spektrą, ir leiskite energijai tekėti į jūsų erdvę. Laikydami šį kristalą savo šventoje erdvėje, taip pat padėsite išgydyti visas čakras, kol praktikuosite meditaciją, ir susijungsite su Dieviškumu. Ryšys su jo energija apšviečia jūsų intuiciją ir skatina jus eiti dvasiniu savęs pažinimo keliu.


Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Naujos prekės
Veneros Pentagrama (Venusian Pentagram)
€19,00
Rinkninys Negatyvo Šalinimui
€21,90
Juodo turmalino apyrankė
€9,90
Dakinės mokymai
€9,90
Sidabrinis žiedas 'Mėnulis" su mėnulio akmeniu
€27,00
Hematito ir granato apyrankė stabilumui su OM simboliu
€12,90
Kalnų krištolo ir Palo Santo apyrankė
€14,90
Sidabriniai auskarai "Turkio akys""
€39,00
Black & White Rider-Waite® Tarot kortos
€32,20
Chakra Cards for Belief Change orakulo kortos
€26,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish