< Grįžti į sąrašą

NAUJIENA
Sodalito apyrankė
AUM

24,90

Į krepšelį


Tai mineralas egzistuojantis nuo seniausių laikų. Senovės egiptiečiai jį naudojo skarabėjų talismanų gamyboje, pakabukuose ir kituose dekoratyviniuose daiktuose. Faraono Tutanchamono sarkofagas buvo gausiai papuoštas lazurito akmenimis ir papuošalais. Jis tradiciškai buvo naudojamas kaip karališkųjų asmenų laidojimo kristalas dėl savo galios skatinti atvirumą dvasiniam pasauliui. 

Realizuokite savo dvasinį potencialą su aukštos vibracijos lazurito energija. Jo safyriška mėlyna spalva simbolizuoja saviraišką ir sąmoningumą bei padeda labiau pasikliauti savo intuicija. Lazuritas padeda jums kelionėje savęs atradimo ir savęs įvaldymo link. Jo ryšys su trečiosios akies čakra padeda gilintis į meditaciją, todėl tai puikus akmuotinkantis naudoti meditacijos ar jogos praktikos metu. 

Naudojimo instrukcija: Jus gali traukti lazuritas, jei siekiate geriau suprasti sielą ir savo dvasinį gyvenimo tikslą. Šis akmuo padeda jums panaudoti savo vidinę išmintį ir atsiverti aukštesnei sąmonei ir dvasiniam keliui. Medituokite su savo lazuritu bent 11 minučių per dieną, kad pajustumėte jo energiją. Taip pat užsidėję apyrankę galite sugalvoti intenciją. Kiekvieną kartą dienos metu pajutę apyrankę ant savo riešo prisiminkite savo intenciją. 

 • Karoliukų išmatavimai: 2 x 1.2 (cm).
 • Riešo apimtis: 17 (cm)

 • Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
  Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
  Darbo laikas ir žemėlapis čia.
  Laukiame Jūsų!  Peržiūrėtos prekės
  Sodalito apyrankė
  €24,90

  EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish