www.ezoterika.lt - Jau 20 metų su Jumis!
< Grįžti į sąrašą

Lavos, labradorito ir juodo agato apyrankė
Magiški aksesuarai

16,90

Į krepšelį


Juodasis obsidianas garsėja tuo, kad yra puikiai suderintas su šaknų čakros srautu. Tai viena svarbiausių čakrų, nes iš jos semiamės saugumo jausmo. Kai jūsų šaknų čakra stipri, tampate nepajudinama jėga šiame pasaulyje, sugebate išlaikyti aukštai iškeltą galvą ir širdį, užtikrindami dar glaudesnį ryšį su savo tikruoju ir autentiškuoju "aš". 

Labradoritas yra magiškas kristalas, padedantis išvalyti ir atverti visas kūno čakras ir energetinius centrus. Tai galios kristalas, padedantis įžvelgti bet kokias iliuzijas ir nustatyti tikrąją, apčiuopiamą savo svajonių ir tikslų formą. Labradorito kristalai stimuliuoja jūsų vidinį sąmoningumą, priartindami jus prie tikrosios savasties atradimo.

Agatas guodžia kaip jauki, šilta antklodė po ilgos ir sunkios dienos. Tai vienas geriausiai gamtos pusiausvyrą užtikrinančių akmenų. Tiems, kurie nori, kad saulė nusileistų neryžtingumui ir sunkumams, agatas užtikrina, kad turėsite įrankius, kurių reikia, kad vėl pakiltumėte tvirtomis kojomis, ramia širdimi ir nuosaikiu protu.

  • Karoliukų išmatavimai: 1 (cm).
  • Riešo apimtis: 17 (cm)


Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Lavos, labradorito ir juodo agato apyrankė
€16,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish