www.ezoterika.lt - Jau 20 metų su Jumis!
< Grįžti į sąrašą

NAUJIENA
Ametisto, kalnų krištolo ir rožinio kvarco apyrankė čipsiukai
Magiški aksesuarai

6,90

Į krepšelįŽvelkite į pasaulį pro rožinius akinius pasitelkdami besąlygišką rožinio kvarco kristalų meilę. Šis kristalas veikia kaip švelnus priminimas, kad visų pirma reikia mylėti ir puoselėti save patį. Darbas su rožiniu kvarcu atveria širdį visų rūšių meilei: meilei sau, šeimai, draugams, antrai pusei ir dar daugiau.

Ametistas - tai tonizuojanti priemonė kūnui, protui ir sielai. Tai vienas geriausių akmenų, padedančių nusiraminti, rasti emocinę pusiausvyrą ir suteikti organizmui taip reikalingą imuninės sistemos stiprinimą. Ametistas yra vienas geriausių trečiosios akies ir karūnos čakros kristalų, todėl jis taip pat pakylėja į aukštumas ir gali išlavinti intuiciją. 

Dieninei aiškumo dozei rinkitės kalnų krištolo pakabuką. Kalnų krištolas suteiks skaidrumo ir pašalins bet kokį chaosą ar netvarką iš jūsų minčių. Nešiodami šį kristalą kaip pakabuką, jūs nuolat turėsite prieigą prie šios galingos energijos, ir galėsite įgauti aiškumo ir susikoncentruoti bet kurioje situacijoje. Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Ametisto, kalnų krištolo ir rožinio kvarco apyrankė čipsiukai
€6,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish