< Grįžti į sąrašą

NAUJIENA
Samaninio agato apyrankė (8 mm)
-

11,90

Pirkti


Kaip kadaise keliautojai naudojosi išmintimi, jog samanos auga šiaurinėje medžių pusėje, taip ir jūs norėdami naviguoti savo dvasinėje kelionėje galite pasinaudoti žaliojo samanų agato pagalba. Susietas su žaluma ir gamtos energija, samanų agato kristalas skatina judėti. Šis kristalas ne tik įžemins jus progreso energijoje, bet ir suteiks gydomosios energijos, padėsiančios jums jūsų gyvenimo kelyje. Turint šias savybes, pereiti į šviesesnę ateitį bus lengviau nei bet kada anksčiau. Samanų agato reikšmė yra glaudžiai susijusi su gausos kūrimu. Kaip akmuo, skatinantis augimą, jis gali padėti kiekvienam, kuris nori suteikti sau daugybę galimybių. Išlaisvina baimes, abejones ir padėda spręsti savigarbos problemas, kurios gali stabdyti jūsų asmeninį progresą. 

Naudojimo instrukcija: dėvėkite apyrankę ant bet kurio riešo ir tris kartus garsiai ištarkite savo intenciją. Dienos metu kiekvieną kartą pajutę apyrankę ant savo riešo, prisiminkite savo intenciją. Prieš einant miegoti apyrankę padėkite ant selenito kristalo, kad ją išvalytumėte.

Zodiako ženklas: Mergelė.

Čakra: Širdies.

Tai yra natūralūs akmenys, todėl kiekvienas yra unikalus ir gali turėti smulkių doubučių, intarpų - tai yra jų natūralaus grožio dalis. 


Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!
Artimiausi renginiai:
Peržiūrėtos prekės
Samaninio agato apyrankė (8 mm)
€11,90