www.ezoterika.lt - Jau 20 metų su Jumis!
< Grįžti į sąrašą

PUIKI DOVANA
Lazurito ir rutilo kvarco apyrankė su Ganesh
0.8 (cm)

14,90

Į krepšelį


Tai mineralas egzistuojantis nuo seniausių laikų. Senovės egiptiečiai jį naudojo skarabėjų talismanų gamyboje, pakabukuose ir kituose dekoratyviniuose daiktuose. Faraono Tutanchamono sarkofagas buvo gausiai papuoštas lazurito akmenimis ir papuošalais. Jis tradiciškai buvo naudojamas kaip karališkųjų asmenų laidojimo kristalas dėl savo galios skatinti atvirumą dvasiniam pasauliui. 

Realizuokite savo dvasinį potencialą su aukštos vibracijos lazurito energija. Jo safyriška mėlyna spalva simbolizuoja saviraišką ir sąmoningumą bei padeda labiau pasikliauti savo intuicija. Lazuritas padeda jums kelionėje savęs atradimo ir savęs įvaldymo link. Jo ryšys su trečiosios akies čakra padeda gilintis į meditaciją, todėl tai puikus akmuotinkantis naudoti meditacijos ar jogos praktikos metu. 

Naudojimo instrukcija: Jus gali traukti lazuritas, jei siekiate geriau suprasti sielą ir savo dvasinį gyvenimo tikslą. Šis akmuo padeda jums panaudoti savo vidinę išmintį ir atsiverti aukštesnei sąmonei ir dvasiniam keliui. Medituokite su savo lazuritu bent 11 minučių per dieną, kad pajustumėte jo energiją. Taip pat užsidėję apyrankę galite sugalvoti intenciją. Kiekvieną kartą dienos metu pajutę apyrankę ant savo riešo prisiminkite savo intenciją. Gale dienos pakabuką nakčiai palikite mėnulio šviesoje ar ant selenito, kad kristalą išvalytumėte.

Čakra: Gerklės ir Trečios akies.
 
Tai yra natūralūs akmenys, todėl kiekvienas yra unikalus ir gali turėti smulkių doubučių, intarpų - tai yra jų natūralaus grožio dalis. 

Riešo apimtis: 15.5 (cm).
Karoliukų dydis: 0.8 (cm).

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Lazurito ir rutilo kvarco apyrankė su Ganesh
€14,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish