< Grįžti į sąrašą

Moonology Manifestation Oracle orakulo kortos
Hay House

29,00

Į krepšelį


Pasitelkdami Mėnulio galią, papildykite savo manifestaciją šia stulbinančia 48 kortų kalade ir vadovu - iš Yasmin Boland, bestselerio "Moonology" autorės.

Dar niekada nebuvo taip paprasta manifestuoti su Mėnuliu! Ši orakulų kaladė sukurta taip, kad padėtų jums pasinaudoti Mėnulio ciklu ir dirbti su Mėnulio fazėmis bei ženklais, kad galėtumėte įgyvendinti savo giliausius ketinimus, naudodami Mėnulį kaip kosminį laikmatį, kad pritrauktumėte didesnę gausą ir laimę - arba tiesiogine prasme viską, ko trokšta jūsų širdis.

Kiekviena Mėnulio korta su nuostabiais kosminiais vaizdais paaiškina, ką jūs atsinešate į savo gyvenimą ir kaip pasinaudoti Mėnulio ciklu bei padidinti savo pasireiškimo galias. 

Su šia kerinčia orakulų kalade:

  • pagilinsite savo astrologijos ir mėnuliotyros žinias
  • suteiks jums galimybę užmegzti ryšį su savo emocijomis 
  • Pasinaudoti Mėnulio energija, kad galėtumėte pasireikšti dirbdami su Mėnulio fazėmis.
  • sustiprinsite savo intuiciją
  • išsiaiškinsite savo ketinimus, ko iš tikrųjų trokštate
  • Gauti patarimų, kai jų labiausiai reikia
  • Suderinti su natūraliais visatos ritmais... ir dar daugiau!

Kiekvienoje iš keturių pagrindinių Mėnulio fazių ši orakulo kortų kaladė atskleidžia unikalią Mėnulio galią jam judant per Zodiako ženklus.  Sužinosite, kokiu nuostabiu būdu šios energijos gali paveikti jūsų emocijas ir kasdienio gyvenimo patirtis - ir kaip jomis pasireikšti. 

Mėnulio manifestacijos orakulą sudaro 44 gražiai iliustruotos kortos, kurių kiekviena turi savo unikalią žinutę ir manifestacijos patvirtinimą, padedantį suderinti jūsų energiją su visata.

Ši gyvenimą keičianti orakulų kaladė padės jums aiškiai ir lengvai pereiti kiekvieną mėnulio ciklo etapą - nuo ketinimų nustatymo per jaunatį iki blokų išlaisvinimo per pilnatį.

Nesvarbu, ar esate naujokas, ar patyręs profesionalas, Mėnulio manifestacijos orakulas yra privalomas įrankis visiems, norintiems suderinti savo veiksmus su natūraliais visatos ritmais ir lengvai įgyvendinti savo svajones. 

Kreipkitės į Mėnulį pagalbos ir sužinosite, kaip pasiekti vidinę galią, kurią visą laiką turėjote!

  • Kaladę sudaro: 48 kortos ir vadovas (anglų k.).
  • Pakuotės išmatavimai: 10 x 13.7 x 3.7 (cm).Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Moonology Manifestation Oracle orakulo kortos
€29,00

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish