< Grįžti į sąrašą

Cards of Wellbeing orakulo kortos
Norma Stocco

19,00

Į krepšelį


Susijęs su kristalais, žvaigždėmis ir senovės Tibeto išmintimi  šis įkvepiantis orakulas gali patarti ieškantiems fizinio ir dvasinio balanso.

Kaladėje yra  sunumeruotos 78 dviejų tipų kortos (taip pat ir balta) – vandens-kristalų ir žvaigždžių.

Kristalai perduoda savo vibracijas vandeniui  – harmonizuojantį  vandenį galima paruošti  iš tyro vandens bei reikiamų kristalų. Kristalų vibracijas dar labiau sustiprina Mantra. Kristalais ir mantra įkrautas vanduo atkuria fizinę, emocinę ir proto pusiausvyrą, taip pat balansuoja čakras ir aurą, tuo tarpu žvaigždės žmones jungia su jų gilesne vidine dalimi. Žvaigždžių kortos gali būti būdas gilesniam savęs pažinimui.

Kortų teikiamų reikšmių nereikėtų mokytis mintinai,  naudingiau būtų kiek galima giliau suprasti jų reikšmių bei niuansų įvairovę bei unikalumą. Vandens-kristalų kortos naudojamos tada, kai reikia išspręsti fizinę ar psichologinę problemą (nepamirštant, kad esant sunkesnei problemai geriau kreiptis į gydytoją ar specialistą). Žvaigždžių kortos naudojamos norint ištirti dvasinę temą bei jos šaknis kasdieniame gyvenime.

Galvojant apie problemą, kurią norima suprasti ir išspręsti, kortos sumaišomos, tada užmerktomis akimis išsirenkama ta korta, kuri labiausiai traukia. Korta turi reikšmę priklausomai nuo problemos, kuriai spręsti pasitelktos kortos. Į kortą žiūrime, kad prisipildytume jos vibracijos bei jaustume jos naudingą įtaką.

PlačiauŠią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Cards of Wellbeing orakulo kortos
€19,00

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish