www.ezoterika.lt - Jau 20 metų su Jumis!
< Grįžti į sąrašą

Blue Bird Lenormand kortos
Stuart Kaplan

15,99

Į krepšelį


Atnaujinto dizaino kaladė su elegantiškais klasikiniais piešiniais. Kiekviena korta turi tiek žaidybinių kortų simboliką tiek Stuart Kaplan rašytinės kūrybos, kad padėtų lengviau interpretuoti kortų reikšmes.

Orakulo kortos yra naudojamos ieškant atsakymų į įvairius klausimus, žvelgiant į ateitį. Priešingai nei Taro kortos, orakulo kortos nėra skirstomos į mostis (taurės, lazdos, kardai, monetos). Dauguma orakulo kaladžių iš vis neturi jokių suskirstymų. Kiekviena korta turi savo pavadinimą ir paveikslą, o tai suteikia labai daug vietos interpretacijai ir intuicijai.

Tačiau jų naudojimas labai primena Taro. Jūs patys nusprendžiate dėlionės tipą: jei traukiama viena korta, ji gali atsakyti Taip/Ne, trys kortos, kryžiaus forma ir t.t. gali atsakyti į sudėtingesnius klausimus, apibūdinti situaciją chronologiškai. 

Orakulo kortos taip pat yra pozityvesnės nei Taro. Nors kai kurios gali atrodyti negatyvios iš pirmo žvilgsnio, geriau įsigilinus jos ta negatyvumą įrėmina originalia ir pozityvia šviesa. Būtent dėl šių priežasčių darbas Orakulo kortomis yra be galo įdomus ir neįrėminantis.

Kaladę sudaro 38 kortos ir instrukcijos (anglų k.).
Kortų išmatavimai: 6 x 8.9 (cm).
Plastiku aptrauktos popierinės kortos.

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Blue Bird Lenormand kortos
€15,99

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish