Vidinės moters pažinimas per Deivių kortas

Praktinis seminaras

2022-05-26 18 val. Trukmė 2,5 val.

"Moteriškumas yra ne silpnybė, o stiprybė. Noriu, kad moterys jaustųsi stiprios neaukodamos savo moteriškumo. " - Prancūzų dizainerė Catherine Malandrino

Tikriausiai esate girdėjusi mintį, kad kiekvienoje moteryje slypi deivė. Kaip manote, kokia deivė gyvena jumyse?

Vidinės deivės paieškos - kas tai?

Vidinės deivės paieškos yra kerinti kelionė, per kurią galime pažvelgti į save naujai. Naujas matymas turi potencialą atnešti naujų įžvalgų, o su jomis dažniausiai kinta ir mąstymo bei elgesio modeliai. Vidinės moters tema daugiabriaunė, joje telpa ne tik grožis ir šviesa, bet ir tamsioji skausmo, baimės, pykčio pusė.

Įvadiniame seminare žengsime pirmuosius žingsnius savo vidinės deivės link. Tai – švelni, moteriška metodika, išlaisvinanti empatiją ir atlaidumą sau. Tik su atvira širdimi galime leistis gilyn ir rasti ten prasmingų įžvalgų.

Ko galiu tikėtis?

Jau pirmajame online susitikime prisiliesime prie kortų ir mokysimės per jas pažvelgti į save.

Užsiėmimo metu rasite atsakymus į klausimus:

- Ką daryti, jei neturiu jokios patirties?

- Kaip integruoti savo žinias į kortų interpretavimą?

- Nuo ko pradėti? Ką būtina žinoti?

- Kaip išvengti klaidų?

- Kaip formuluoti klausimus, kad gaučiau ir suprasčiau atsakymus?

Vienas svarbiausių momentų savęs paieškoje yra tinkamo klausimo formulavimas. Tam skirsime daug dėmesio - gausite pratimų, kaip susidėlioti klausimą apie jums rūpimą sritį. Susitikimas orientuotas į krypties radimą jūsų gyvenime ir suvokimą, ką noriu pasiekti artimiausioje ateityje.

Ar reikia turėti kortas?

Turėti kaladę nėra būtina, bet pageidautina. Tai gali būti tiek taro sistema (dirbsime tik su didžiaisiais arkanais), tiek įvairūs orakulai, tik tematika turėtų būti moterų/deivių. Nežinote, kaip išsirinkti? Susisiekite su mūsų specialistais.

Lektorės patirtis

Moteriškumo paieškas pradėjau nuo šokio. Tam pirmiausiai panaudojau pilvo šokį, vėliau sukūriau savo šokio, meditacijos ir meno terapijos sistemą, pagal kurią kone dešimtmetį mokiau ir kitas moteris.

Ezoterinis pasaulis mano gyvenime atsivėrė anksti, kai buvau keturiolikos. Aštuoniolikos metų baigiau ir mokyklą, ir Vilniaus visuomeninę parapsichologijos akademiją (ketveri metai studijų, diplominis darbas – Dvasios alchemija).

Įstojau į anglų kalbos filologiją ir dar tais pačiais metais pradėjau versti ezoterinę literatūrą iš anglų kalbos. Šiuo metu esu išvertusi daugiau kaip 25 knygas psichologine, filosofine, ezoterine tematika.

Pastaruosius penkerius metus mokau suaugusius anglų kalbos ir transformuoti kalbėjimo iššūkius. Esu autentiškų kursų (Inspiring Women, Kalbu laisvai, Cosy Business English, Madame) anglų ir prancūzų kalbomis autorė.

Šiuo metu gilinuosi į Jungo archetipų psichologiją, feminizmo temą. Suvokimus dažnai išpiešiu – išreiškiu vaizdiniais.

Užsiėmimą veda bioenergetikė, kalbų mokytoja, vertėja Neringa Jagelavičiūtė-Teišerskienė

Neringa

Neringa - Bioenergetikė, kalbų specialistė, ezoterinės literatūros vertėja, moteriškumo metodikos kūrėja, lektorė ir praktikėNuorodos apie lektorę:
Interviu "Pokalbis su magiškaja Neringa", motersgrozis.lt
Įkvepiantys nuotoliniai kalbų mokymai

Jūsų atsiliepimai