www.ezoterika.lt - Jau 20 metų su Jumis!

Kartais gali būti sunku pradėti naujus ritualus ar gydomasias praktikas ir kristalų tinkleliai tikrai nėra išimtis. Gali atrodyti, jog prieš pradedant imtis realių veiksmų reikia apie kristalus išmanyti viską, tačiau šis procesas yra labiau susijęs su jūsų intuicija, todėl drąsiai nerkite į šią praktiką. O kad padėtume jums žengti pirmą žingsnį – štai mūsų pradžiamokslis kristalų tinkleliams.

Kas yra kristalų tinkleliai (gridai)?

Kristalų tinkleliai tai kristalai išdėstyti pagal šventas geometrines formas. Šie kristalai yra aktyvuojami intencijomis, ko tikslas yra padėti toms intencijoms realizuotis. Taigi galima siekti tokių tikslų kaip sėkmė, meilė ar bet kas kitas, ko jums šiuo metu trūksta gyvenime.

Nuo ko pradėti? Pirmas žingsnis.

Visų pirma gerai nustatykite savo intenciją, kurią norite išreikšti kristalų tinkleliu. Kokį prašymą ar žinutę norite paleisti į visatą?

Antras žingsnis yra šiam tinkleliui susikurti šventą erdvę. Duokite sau pakankamai erdvės ir įsitikinkite, kad toje vietoje savo kristalų tinklelį galėsite palikti kelioms dienoms ar net savaitėms. Erdvę galite išvalyti ir palaiminti Palo Santo ar Šalavijo dūmais.

Ir paskutinis žingsnis yra pasirinkti šventą geometrinę formą, kuri rezonuoja su jumis. Pradedantiesiems geriausia rinktis paprastesnes formas. Šiam procesui galite naudoti specialas tinklelių lenteles, piešti formas patys ar naudotis forma, kurią atsispausdinote iš interneto.

Antras žingsnis. Kristalų parinkimas.

Atėjo metas pasirinkti kristalus pagal savo tikslą. Savo pasirinktus kristalus būtų pravartu išvalyti mėnulio šviesoje, palikti per naktį ant selenito ar nuplauti vandeniu.

Centrinis akmuo. Savo tinklelio centre dėkite aukštos vibracijos kristalą, kuris jūsų intenciją skleistų į visatą. Šiam tikslui labiausiai tiktų bet kuris kvarcų šeimos kristalas. Galite rinktis bet kokią kristalo formą, tačiau labiausiai centrui tiktų bokštelis, fantomas, piramidė ar sfera.

Inkariniai akmenys. Tai yra papildantys kristalai, kurie sustiprins, stabilizuos ir sutelks jūsų tinklelio energiją. Tai gali būti kristalai atspindintys jūsų intenciją, prašymą arba energetiškai stiprūs ir galingi kristalai. Šių kristalų reikės po keletą vienetų.

Keli kristalų tinklelių pavyzdžiai pagal pasirinktą intenciją.

Apsaugos tinkleliui prireiks: 1x dūminio kvarco, 6 x ametisto, 6 x turmalino ir 6 x obsidiano.

Meilės tinkleliui prireiks: 1 x rožinio kvarco, 6 x rodochrozito ir 6 x tigro akies.

Gausos tinklelis: Šiam tinkleliui naudokite kuo daugiau skirtingų kristalų pasirinktų pagal savo intuciiją.

Čakrų balansavimo tinklelis: Bus reikalingi 7 kristalai savo spalva reprezentuojantys kiekvieną čakrą.

Trečias žingsnis. Tinklelio aktyvavimas.

Norint aktyvuoti savo kristalų tinklelį, tai galima padaryti kokiu nors metafiziniu įrankiu. Pvz. Švytuokle, krištoline lazdele ar net savo ranka. Garsiai tardami ar galvodami apie savo ketinimą ‘aktyvatorių’ nukreipkite į centrinį tinklelio akmenį ir judėdami nuo jo kraštų link veskite nematomą liniją tarp visų kristalų, tarsi juos apjungdami.

Kai pajusite, jog kristalų tinklelis atliko savo darbą – laikas jį išardyti. Tik nepamirškite kristalų išvalyti.

Tai tik ledkalnio viršūnė, nes su kristalų tinkleliais galima atlikti daugybę įvairių ritualų. Jais galima subalansuoti savo čakras, medituoti ir užsiimti dvasinėmis praktikomis. Įjunkite savo vaizduotę ir išmėginkite patys.

SANDĖLYJE NĖRA
The Ultimate Guide to Crystal Grids
27,00 €32,50
-17%

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish