Registruotis Taro konsultacijai!

Horoskopas savaitei

2023-05-29 - 2023-06-04

♈︎ Avinas

Saulei būnant Dvyniuose, jūsų bendravimo įgūdžiai bus geresni. Pasinaudokite šia galimybe aiškiai išreikšti savo mintis ir idėjas. Pamąstykite apie tai, kad kartais geriau patylėti ir leisti žodžiams kalbėti patiems. Jūs turite galią ir laisvę pasirinkti, kada kalbėti, o kada klausytis.

♉︎ Jautis

Šią savaitę Jupiteris, Uranas ir Merkurijus yra jūsų ženkle, todėl tikėkitės kūrybiškumo ir plėtros. Sutelkite dėmesį į savęs atradimą ir naujoves asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Nepamirškite, kad gyvenimas yra šokis, todėl kartais reikia atleisti ir leisti egzistencijos ritmui vesti jus į kelionę.

♊︎ Dvyniai

Šią savaitę Saulė tebėra jūsų ženkle, todėl esate kupini energijos ir gyvybingumo. Priimkite savo vidinę jėgą ir pasitikėjimą savimi, nes atsiranda šventiškų akimirkų. Tačiau nepamirškite, kad nuolankumas taip pat yra dorybė. Ramybės akimirkomis apmąstykite visų dalykų tarpusavio ryšį ir atraskite savo emocijų pusiausvyrą.

♋︎ Vėžys

Venerai toliau keliaujant per Vėžį, galite pajusti didesnį meilės ir draugystės jausmą. Pasinaudokite šiuo laiku, kad suartėtumėte su aplinkiniais. Ramiomis akimirkomis apmąstykite mintį, kad meilė yra ne emocija, o būsena, leidžianti patirti vienybę su kitais.

♌︎ Liūtas

Marso ir Veneros tranzitas per Liūto ženklą skatina aistrą ir kūrybiškumą jūsų gyvenime. Pasitelkite šią energiją naujiems projektams ir išreikškite savo tikrąjį "aš". Judėdami į priekį nepamirškite savo vidinę ugnį suderinti su raminančia dėmesingumo energija, susitelkti į dabartį ir atrasti džiaugsmą kiekvienoje akimirkoje.

♍︎ Mergelė

Prie jūsų ženklo artėjantis Marsas jau pradeda daryti įtaką. Jis suteikia energijos ir motyvacijos. Pasinaudokite šia galimybe ir sutelkite dėmesį į asmeninį augimą ir organizavimą. Įtemptame gyvenime raskite laiko pamąstyti apie tai, kad kiekviena diena yra nauja pradžia, galimybė atsinaujinti ir keistis.

♎︎ Svarstyklės

Saulei esant Dvyniuose, jūsų socialinis gyvenimas gali būti kupinas veiklos. Pasinaudokite šiuo laiku, kad užmegztumėte ryšius ir bendrautumėte su kitais. Tikrovė nėra statiška, ji nuolat kinta, todėl išlikite prisitaikantys ir atviri santykių atoslūgiams. Nepamirškite, kad išmintis kyla iš supratimo apie visų dalykų nepastovumą.

♏︎ Skorpionas

Saturnas išlieka Žuvų ženkle, pabrėždamas savirefleksijos ir introspekcijos svarbą. Šią savaitę skirkite laiko pasinerti į savo emocijas ir motyvus. Tai darydami priimkite idėją, kad gyvenate ir harmonijos, ir netvarkos būsenoje, ieškodami pusiausvyros ir asmeninio augimo tarp gyvenimo iššūkių.

♐︎ Šaulys

Saulė Dvyniuose skatina jus išeiti iš komforto zonos ir ieškoti naujų idėjų bei patirčių. Pasinaudokite šia galimybe praplėsti savo akiratį tiek kelionių, tiek intelektualinių užsiėmimų srityje. Nepamirškite, kaip svarbu išlikti dabartyje ir vertinti kiekvieną unikalią akimirką, kuri formuoja jūsų asmeninę kelionę.

♑︎ Ožiaragis

Šią savaitę daugiausia dėmesio skirkite tvirtam asmeninio ir profesinio gyvenimo pagrindui kurti. Pripažinkite pusiausvyros svarbą - tarp darbo ir laisvalaikio, rimtumo ir žaismingumo. Siekdami stabilumo, nepamirškite, kad visata kupina netikėtumų, todėl svarbu netikėtumus pasitikti atviru protu ir širdimi.

♒︎ Vandenis

Saulei esant Dvyniuose, gali sustiprėti jūsų įgimtas smalsumas ir žinių troškimas. Ieškokite naujų galimybių mokytis ir tobulėti, laikydamiesi minties, kad protas yra kempinė, visada pasiruošusi sugerti naują informaciją. Tyrinėdami naują teritoriją, išlikite dabarties akimirkoje, vertindami ne tik kelionę, bet ir jos tikslą.

♓︎ Žuvys

Saturnas ir Neptūnas išlieka jūsų ženkle, skatindami introspekciją ir dvasinį augimą. Išnaudokite šį laiką savęs pažinimui, meditacijai ir ryšiui su slapčiausiais troškimais. Gilindamiesi į savo sielos gelmes nepamirškite išlaikyti pusiausvyros, atsisakyti lūkesčių ir atsiverti pasauliui, kuris atsiveria prieš jus.

(c) Ezoterinis centras Aum. Visos teisės saugomos.

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish