Registruotis Taro konsultacijai!

Jeigu skaitote šį įrašą, turbūt nusprendėte leistis į savęs pažinimo ir asmeninio augimo kelionę, tvirtai laikyti rankose savo gyvenimo vadeles ir imtis realių žingsnių įgyvendinant savo svajones. Iš tiesų, galinga kristalų energija šiems procesams suteiks papildomos dimensijos ir prasmės. Kiekvienas kristalas turi savo unikalių savybių ir charakteristikų rinkinį, kuris padeda siekti konkretaus tikslo, išsiaiškinti savo intencijas ir manifestuoti savo tikslus. Yra be galo daug skirtingų būdų inkorporuoti kristalus į savo gyvenimą. Bet nuo ko gi pradėti?

Šis procesas be abejo bus labai šviesus, tačiau pradedantiesiems gali atrodyti ir šiek kiek bauginantis. Mūsų motina Žemė siūlo gausybę natūralios galios ir energijos išreikštos per tūkstančius skirtingų kristalų tipų – kiekvienai žmogaus emocijai ir būsenai atrasime bent po vieną tinkamą kristalą. Tačiau neišsigąskite šio skaičiaus, mes pradėsime nuo pat pradžių - nuo kristalų pradedantiesiems. Džiaugiamės galėdami su jumis pasidalinti savo patirtimi ir įžvalgomis ir norime pristatyti 8 pamatinius kristalus ir jų reikšmes. Šis sąrašas suteiks jums tvirtą pagrindą pradedant asmeninę kelionę, padės užsibrėžti aiškius tikslus, apsaugoti ir pakylėti savo energiją, pritraukti meilę ir gausą, patobulinti savo intuiciją ir išlikti pozityviem bei atspariem tyrinėjant visus savo gyvenimo aspektus.

1. Selenitas - universalus valymo įrankis

Selenitas yra skirtas apsivalymui ir aiškumui ne tik konkrečiai erdvei ar aplinkai, bet ir jūsų asmeninei energijai. Jei jaučiatės nusivylę, mieguisti ar tiesiog įstrigę, selenitas gali padėti įgauti drąsos, atgauti jėgas ir pagyvinti jūsų nuotaiką. Slenitas jūsų erdvėje palaikys aukštas vibracijas tiesiogiai kovodamas su bet kokiu žemos ar neigiamos energijos šaltiniu. Yra pravartu turėti selenito kiekviename savo namų/darbo kambaryje - ant palangės, po sofa, ant naktinio staliuko ar stalčiuje. Selenito kristalai padidina bet kurio kito ant jo uždėto kristalo energiją, todėl puikiai tinka jūsų papuošalams ir kitiems gydomiesiems kristalams suaktyvinti ir įkrauti. Tai labai subtilus akmuo, skatinantis ramybę ir dvasinį augimą.

2. Ametistas - pakylėtojas

Susijunkite su savo intuicija - 'vidiniu žinojimu'. Įdomu tai, kad būtent ametistas dažnai yra pirmasis kristalas, kuris patraukia daugumą pradedančiųjų kristalų naudotojų. Jo violetinė spalva yra karališkumo, dvasinio mokslo ir pakilios dvasios spalva. Mes dirbame su ametistu, kai norime evoliucionuoti į aukštesnę vietą, atsiduoti dvasios smalsumui, pamatyti trečiąja akimi, įsiklausyti į savo intuiciją. Ametisto drūza atneša aukštą ir stiprų rezonansą, leidžiantį išfiltruoti chaosą ir atsisakyti dalykų, kurie mums nebetarnauja, kad galėtume siekti savo tikslų aiškiai, ryžtingai ir ramiai. Ametisto drūza yra būtina bet kurioje kristalų kolekcijoje.

3. Rožinis kvarcas - meilės magnetas

Rožinis kvarcas yra tikras meilės magnetas – padeda pritraukti meilę, ją išlaikyti, rodyti meilę ir siekti savo gyvenimo kokybę pakelti į tokį lygį, kur aplink dominuotų visokeriopa meilė. PAsinaudokite jo švelniai rožine energija, kad viską, ką darote, būtų motyvuota meilės. Meilė yra galingiausia ir visur esanti jėga Žemėje. Būkite atidūs, kaip įnkorporuojate meilę į visus savo gyvenimo aspektus – kaip bendraujate su aplinkiniais ir savimi, kaip palaikote ir užjaučiate kitus, kaip priimate gyvenimą ir aktyviai stengiatės matyti grožį visame, kas jus supa. Jei sugebėsite skleisti tokią meilę į visatą, pritrauksite tą pačią meilę atgal... tik jos bus dar daugiau!

Rožinis kvarcas (M)
2,99 €4,50
-34%

4. Kalnų krištolas - svajonių pildytojas

Kalnų krištolas ryškiai apšvies jūsų svajones ir tisklus. Jis turi savybių padėsiančių išsiaiškinti, ką jūs norite pasiimti iš gyvenimo. Jis simbolizuoja aiškumą, kantrybę ir atkaklumą. Tai vienas universaliausių ir galingiausių kristalų, kuris gali būti naudojamas padėti susikaupti, ar kaip neatsiejama gilesnės dvasinės kelionės dalis. Jis netgi gali padidinti kitų šalia esančių kristalų energiją. Naudokite gydomąją kalnų krištolo energiją, kad nukreiptumėte šviesą į savo svajones ir jas įgyvendintumėte netrukdomai, aiškiu protu ir tik su gerais ketinimais.

5. Žaliasis avantiūrinas - sėkmės simbolis

Jo gili žalia spalva simbolizuoja gamtą, pavasarį, naują gyvenimą, atgimimą ir gijimą. Tai yra natūrali priemonė puikiai atpalaiduojanti energijos blokus ir prisidedanti prie gyjimo proceso. Jei vykstate į Las Vegasą, pamirškite apie sėkmę – jums reikia avantiūrino kristalo! Nors žaismingai vadinamas „lošėjo kristalu“, žaliasis avantiūrinas yra vienas laimingiausių kristalų mineralų karalystėje. Darbas su jo energija pamalonina dvasią džiaugsmo ir optimizmo jausmais, todėl net žengimas iš komforto zonos tampa mažiau bauginantis.

6. Piritas - pasitikėjimo savimi šaltinis

Piritas, tai turto ir gausos akmuo. Jis gali padėti išspręsti ir pašalinti viską, kas trukdo suvokti savo tikrąją vertę ir potencialą. Dažnai negalime pritraukti dalykų, kurių ieškome, nes esame įsprausti į užburtą negatyvo ratą, užspausti negatyvių minčių, kad esame neverti ir nenusipelnę. Blizgantys aukso siūlai įterpti pirite, primena, kad auksas slypi visuose mumyse – kad mes turime galią pakeisti savo mąstymą ir perprogramuoti jį iš pesimizmo į optimizmą, kad kiekvieną mažą vilties prošvaistę paverstume saulės spinduliu ir kad griebtume kiekvieną gerą galimybę už ragų. Dirbrkite su piritu, kad padidintumėte pasitikėjimą savimi ir žinotumėte savo vertę.

7. Juodasis turmalinas - angelas sargas

Įsivaizduokite, kad juodasis turmalinas yra kaip asmeninis apsauginis, stovintis sargyboje, visada pasiruošęs apsaugoti jus ir jūsų namus nuo bet kokios tamsios ir neigiamos energijos. Rekomenduojame juodajo turmalino gabaliuką padėti prie įėjimo į namus. kad padidintumėte apsauginės energijos dažnį erdvėje. Taip pat šį kristalą galite naudoti apsaugai, kai turite sveikatos problemų arba kai jaučiatės ypač pažeidžiami emociškai ar psichologiškai. PTurėkite su savimi gabalėlį neapdoroto juodojo turmalino, kai žinote, jog būsite sausakimšose erdvėse, kad apsisaugotumėte nuo bet kokios nepageidaujamos energijos, arba kai jums svarbu išlaikyti teigiamą ir pakilią nuotaiką.

8. Agatas - balanso šaltinis

Kiekvieniems namams reikia stiprios, pamatinės energijos. Agatas suteikia jums reikalingą pusiausvyrą namuose, kad galėtumėte išorėje funkcionuoti ramiai ir pasitikėdami savimi. Laikydami agatą savo namuose leiskite jo energijai išsklaidyti bet kokią nenusistovėjusią jūsų namų energiją ir sukurkite harmoningą aplinką, kurios reikia jūsų dvasiai. Agatas jungiasi su jūsų pagrindinėmis čakromis, kad sustiprintų jūsų emocinį stabilumą ir apsaugotų jus nuo pervargimo. Drąsa, kurią suteikia šis kristalas, paskatins jus susitelkti ties augimo galimybėmis, o ne leisti protui blaškytis ties neigiamomis mintimis.


EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish