Balandį kolkas galime pavadinti pačiu magiškiausiu 2022m. mėnesiu. Šį mėnesį paminėjome istorinę Jupiterio ir Neptūno sąjungą svajinguose Žuvų vandenyse, taip pat sulauksime ir saulės užtemimo Jaučio ir Skorpiono ašyje, na o šį šeštadienį, balandžio 16d., tapsime pilnaties Svarstyklėse liudininkais. Ši pilnatis dar yra žinoma kaip ‘rožinis mėnulis’, kuris siekia sukurti visokeriopą harmoniją. Na, o harmonijos ir balanso turbūt niekada nebus per daug.

Rožinis mėnulis, pirmoji šių naujų astrologinių metų pilnatis, taikliai atspindi ir reprezentuoja pavasarinio žydėjimo ir budimo grožį. O Svarstyklių ženklas, valdomas Veneros, skleidžia žavesį ir harmoniją, todėl ši nuostabi sąjunga sugrąžins pusiausvyrą taip reikalingą po Jupiterio ir Neptūno sąjungos sukeltų audrų. Po tokio įvykio įžeminimas yra tiesiog būtinas.

Šį savaitgalį būtinai pažvelkite į dangų – pilnatis pati ryškiausia bus Balandžio 16d. Tai bus ‘supermėnulis’, kas reiškia jog pilnatis bus šiek tiek arčiau Žemės nei įprastai, todėl atrodys dar didesnė ir ryškesnė.

Patarimai šiam laikotarpiui

Pilnatis yra tinkamiausias metas paleisti viską, kas mums nebetinka ir nebeteikia džiaugsmo. Ir kadang itai bus pirmoji pavasarinė pilnatis, tai yra idealus metas padaryti vietos atgimimui ir paleisti bet kokią tvyrančią niūrią, žiemišką energiją. Taip pat tai geras metas peržvelgti savo gyvenimą ir pastebėti situacijas, kuriose galbūt dėvite rožinius akinius. Šį savaitgalį į paviršių gali iškilti ilgalaikės problemos, tačiau svarbu jose vadovautis meile ir ieškoti kompromisų – ne veltui ši pilnatis yra valdoma būtent meilės planetos Veneros.

Santykiai ir bendravimas

Svarstyklių ženklas žymi pusiaukelę zodiako rate, posūkio tašką, kai astrologinė energija pereina iš „aš“ į „mes“. Artėjant Svarstyklių pilnačiai, galite jaustis nepatenkinti santykiais, kurie neatspindi jūsų vertybių, nesvarbu, ar tai būtų romantinės ar darbo situacijos. Tačiau Svarstyklės yra labai diplomtiškos, todėl net šiose situacijose pavyks išlaikyti taiką ir ramybę. Jūs galite gerbti kito asmens teisę į savo principus ir įsitikinimus, net jei su juo nesutinkate.

Svarstyklės – senovinis nuosaikumo ir teisingumo simbolis. Ši pilnatis ryškiai nušvies šališkumą, diskriminacines tendencijas ir viską, kas yra nesąžininga. Todėl tai puiki proga prisidėti prie visuotinės gerovės ir pasinaudoti bet kokia proga ištaisyti neteisybę: galbūt pastebėsite, kad kaiminystėje yra žmonių, kuriems reikalinga kokia nors parama ar tiesiog ištarsite žodį pamatę situacijas, kuriose su kitais yra elgiamasi nesąžiningai.

Siekite pusiausvyros

Svarstyklių pilnaties metu patikrinkite savo įpročius, namus, mitybą. Kur pasigendate balanso? Jeigu namuose nebesijaučiate jaukiai ar jie tapo per daug chaotiški, pasinaudokite patarimu paleisti tai, kas nebeteikia džiaugsmo ar tiesiog užsiimkite savo erdvės organizavimu atkteipiant dėmesį į estetiką. Kalbant apie dietą, galbūt pastaruoju metu vis siekiate šokolado ar išgeriate labai daug kavos? Tikrai nereikia atsisakyti visų gyvenimo malonumų, tačiau visame kame siekite balanso! Tai ypač aktualu ilguoju švenčių savaitgaliu.

Nors kiekviena pilnatis daro mus emocingesnius, zodiako ženklas, per kurį pilnatis tuo metu keliauja, daro įtaką tam, kaip išreiškiame savo jausmus apie romantinius santykius, pinigus, draugus, karjerą ir t.t. Ši artėjanti pilnatis pasiskolins iš Svarstyklių energijos leidžiančios viską geriau apgalvoti, kuri pasitarnaus mūsų emociniam gyvenimui ir santykiams su aplinkinais.

Taip pat įskaitykite, kad Svarstyklės yra valdomos Veneros, todėl ši pilnatis turėtų būti susijusi su grožiu, meile, estetika ir pinigais. Laiką leiskite su savo šeima, draugais ar mylimaisiais. Gražinkite savo namus ir daug bendraukite.

(Nerodomas žmonėms)
2022-09-06 - 2022-12-06
Astrologijos pradžiamokslis
Pradžiamokslis

Plačiau

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish