Asta

Asta - Taro specialistė, bioenergetikė

24 metai gilinimosi į meditaciją, žmogaus energetiką, energetinius dėsnius, taro ir kitas energetines sistemas padėjo ezoterinias žinias pritaikyti versle ir gyvenime. Įmonės vadovė, įvairių kūrybinių projektų autorė. Taro padeda rasti atsakymus, atitinkančius situaciją, galimybes ir mūsų potenciją.

Žiūrėkite video

Plačiau skaitykite čia.

Konsultacijos kaina: 49 Eur

Jūsų atsiliepimai

Elena - Taro meistrė

Taro, kaip meilė - atėjo netikėtai į mano gyvenimą. Nesvajojau ir neplanavau, bet gavusi taro kortas pajutau trauką. 7 metai praktikos konsutuojant su taro, tobulinimasis įvairiuose kursuose, seminaruose, padeda vis lengviau matyti visumą, apjungiant detales į aiškų vaizdą, kur matosi koks ėjimas kokias pasekmes neša. Tai labai įdomu ir gyva. Mūsų suvokimai ir veiksmai įgalina mus keisti savo likimą... - ElenaGalima konsultacija internetu (Skype).

Žiūrėkite video

Konsultacijos kaina: 45 Eur
Elena

Jūsų atsiliepimai

Dalia

Dalia - Astro-tarologė

Dalia – psichologė, Geštalto psichoterapijos praktikė, asmeninio tobulėjimo ir karjeros konsultantė, dirbusi projekte „Atrask save“. Vedusi užsiėmimus festyvalyje “Mandala” - Pozityvaus mąstymo galia, “Savęs atskleidimas veikloje”. Konsultacijos: Meilė ir santykiai. Kaip gyventi darnoje su savimi ir artimais žmonėmis. Karjeros, verslas ir savirealizacija. Naujų resursų ir talentų atskleidimas, naujų projektų ir svajonių sąmoningas manifestavimas. Pasitikėjimo savimi stiprinimas ir vidinių baimių atskleidimas. Pozityvūs ir efektyvūs problemų sprendimo būdai. Konsultacijoms naudoja asociatyvines koučingo kortas, testus, astrologines-psichoterapines Symbolon ir Taro Botticelli kortas.

Konsultacijos kaina: 45 Eur

Jūsų atsiliepimai

Artimiausi renginiai

Taro kortos ir prekės

Naujos prekės
Purškiamas namų kvapas su Rože ir Baltuoju šalaviju (100 ml)
€7,90
Sienos dekoracija su Vilku
€9,90
The Magickal Botanical užrašinė
€13,90
Fluorito ir ametisto auskarai su gyvybės medžiu
€6,90
Palo Santo lazdelės (6 vnt)
€7,20 €8,50
I Ching Oracle
€24,00
Nature’s Wisdom Message Cards
€25,69
Runic Tarot Kit
€37,90
Whispers of Love Oracle
€30,79
The Herbcrafter's Tarot
€34,29

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish