< Grįžti į sąrašą

NAUJIENA
Knyga apie visa tai, kas trukdo TAU sužinoti, kas ESI
Alan Watts

14,90
150p.

Į krepšelį


Mums skubiai reikia... suvokti savo egzistensijos prasmę, kuri atitiktų fizinius faktus ir kartu įveiktų mūsų atskirumo nuo pasaulio jausmą.

Augdami išmokstame laikyti save skirtingais ir atskirtais nuo mus supančio pasaulio. Bet šis atskirumo nuo kitų žmonių, vietų ar daiktų jausmas yra pavojingas. Dėl jo mes imame skeptiškai vertinti viską, kas nėra „mes“. Taip pat šis jausmas skatina poreikį per prievartą versti gamtos pasaulį veikti pagal mūsų norus. Šioje knygoje Alana's Watts'as, remdamasis senovės hinduizmo vedantos filosofija, aiškina, ką iš tiesų reiškia sąvoka „aš“, ir parodo, kad mes esame pasaulio dalis, o ne atskirti nuo jo. Šis svarbus filosofijos veikalas – „Knyga“ – aiškiai parodo, kad mūsų atskirumo jausmas yra mitas, o „aš“ iš tikrųjų yra visos visatos esmė ir pagrindas.

Watts'as – turbūt geriausias Rytų išminties perdavėjas šiuolaikiniams vakarams – turėjo retą dovaną gražiai parašyti tai, ko, atrodo, neįmanoma užrašyti.Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Knyga apie visa tai, kas trukdo TAU sužinoti, kas ESI
€14,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish