Nemokamas siuntimas Lietuvoje nuo 39 EUR! -10% pirmam apsipirkimui! Kodas: NAMASTE25
< Grįžti į sąrašą

ATSIKRATYKITE ĮPROČIO BŪTI SAVIMI
Dispenza Joe

12,60
336p.

Į krepšelį


Kaip nusimesti seną protą ir susikurti naują

Nemanykite, kad genai pasmerkė jus visą likusį gyvenimą praleisti taip, kaip dabar jį leidžiate, ar blogiau. Šiuo metu formuojasi naujas mokslas, suteikiantis kiekvienam žmogui galimybę susikurti norimą tikrovę. Knygoje „Atsikratykite įpročio būti savimi“ įžymus autorius, paskaitininkas, tyrinėtojas ir chiropraktikas dr. Džo Dispenza derina kvantinės fizikos, neurologijos, neurobiologijos bei genetikos duomenis ir atskleidžia tikrąsias mūsų galimybes.

Knyga ne tik suteiks jums žinių, kurios būtinos keičiant bet kurią savo asmenybės pusę, bet ir išmokys praktikų, leisiančių išties tai padaryti ir tapti kitu žmogumi. Dr. Džo demistifikuoja senovines sampratas, taip pat nutiesia tiltą tarp mokslo ir dvasingumo. Įkvepiantys jo seminarai ir paskaitos padėjo tūkstančiams žmonių iš 24 pasaulio šalių pakeisti savo gyvenimus keičiant vidų. Atsikračius įpročio būti savimi ir išties permainius protą, gyvenimas niekada nebebus toks, koks buvo!

Pagyros knygai „Atsikratykite įpročio būti savimi“

„Dr. Džo Dispenza moko, kaip atmesti neigiamus įsitikinimus ir priimti teigiamus. Ši intelektualiai parašyta informatyvi ir praktinė knyga padės jums tapti geriausia jūsų asmenybės versija, kad, paties dr. Džo žodžiais tariant, galėtumėte „žengti į savo likimą.“– Dr. Judith Orloff, knygos „Emocinė laisvė“ (Emotional Freedom) autorė.

„Knygoje Atsikratykite įpročio būti savimi dr. Džo Dispenza tiria energines tikrovės puses, jis remiasi pagrįstais moksliniais duomenimis ir suteikia skaitytojui būtinas priemones teigiamiems pokyčiams gyvenime sužadinti. Naudos gaus kiekvienas knygą perskaitęs ir praktinius metodus pritaikęs asmuo. Paprasta kalba išdėstytą ir dėl to visiems prieinamą novatorišką jos turinį galima laikyti vartotojui patogiu ilgalaikių vidinių pokyčių vadovu.“– Dr. Rollin McCraty, „HeartMath“ tyrimų centro direktorius.

„Linksmas ir itin įtaigus dr. Džo Dispenzos mentalinių ir emocinių schemų permontavimo žinynas skelbia paprastą, bet sykiu galingą žinią: jūsų šiandienos mintys lemia rytojaus gyvenimą.“– Lynne McTaggart, bestselerių „Laukas“ (The Field), „Ketinimo eksperimentas“ (The Intention Experiment) ir „Ryšys“ (The Bond) autorė.

„Kaip nuo aktyvios veiklos atsitraukęs psichologas, ilgus metus mokęs daugelio šių dalykų, turiu pripažinti, kad ši knyga veikiausiai pakeis kai kuriuos ilgą laiką psichologijos srityje vyravusius požiūrius. Neurologijos faktais paremtos Dr. Džo išvados meta iššūkį mūsų idėjoms apie save pačius ir mūsų galimybes. Puiki dvasią kelianti knyga.“– Dr. Allan Botkin, psichologas, knygos „Indukuotas pomirtinis bendravimas: nauja sielvarto ir traumų terapija“ (Induced After-Death Communication) autorius.

PRATARMĖ

Smegenys dalyvauja visoje jūsų veikloje, įskaitant mąstyseną, jauseną, elgseną ir bendravimą. Jos yra pagrindinis asmenybės, charakterio, nuovokos ir mąstymo organas. Per pastaruosius 20 metų tomografu tyriau dešimčių tūkstančių pacientų visame pasaulyje smegenis ir esu visiškai tikras, kad smegenims dirbant tinkamai, jums viskas yra gerai, tačiau sutrikus smegenų veiklai, gyvenime paprastai iškyla sunkumų.

Sveikos smegenys garantuoja jums daugiau laimės, fizinės sveikatos, turto ir išminties, jūs priimate teisingesnius sprendimus, padedančius sėkmingiau ir ilgiau gyventi. Jeigu smegenys dėl kokių nors priežasčių (tarkime, galvos traumos ar praeities emocinės traumos) nėra sveikos, žmogus linkęs daugiau liūdėti, sirgti, jam sunkiau sudurti galą su galu, stokoja išminties ir sėkmės.

Kaip smegenis gali pažeisti trauma, suprasti nesunku, tačiau tyrinėtojai taip pat nustatė, kad jas paveikti gali neigiamas mąstymas ir praeities programos.

Antai augau su vyresniu broliu, kuris nepraleisdavo progos mane apstumdyti. Vaikystėje nuolatos jaučiau įtampą ir baimę, kuri vėliau peraugo į aukštesnį lygmenį ir mano galvoje vis sukosi nerimastingos mintys, nesugebėjau atsipalaiduoti, vis laukiau nutiksiant kokios negerovės. Ši baimė pernelyg suaktyvino smegenyse esančius baimės centrus ir tokia būsena tęsėsi, kol sąmoningai išsprendžiau šiuos klausimus.

Mano kolegos dr. Džo Dispenzos knyga „Atsikratykite įpročio būti savimi“ padės jums susitvarkyti tiek techninę, tiek programinę smegenų įrangą, kad pasiektumėte naują proto būseną. Ši jo knyga pagrįsta svariais mokslo faktais ir tęsia gerumu bei išmintimi persmelktus pamokymus, su kuriais jau turėjote progos susipažinti žiūrėdami apdovanojimus pelniusį filmą „Kiek, PYP, mes žinome?!“ (What the BLEEP Do We Know?!), skaitydami pirmąją jo knygą „Smegenų vystymas“ (Evolve Your Brain).

Nors dažnai smegenis lyginu su kompiuteriu, turinčiu techninę ir programinę įrangą, smegenų atveju pirmoji (jas sudarantys fiziniai audiniai ir juose vykstantys procesai) nėra atskira nuo antrosios, programinės, pusės ir nuolatinių šių programų pokyčių. Abi jos viena kitai daro didžiulę įtaką.

Dauguma mūsų yra patyrę didesnių ar mažesnių traumų ir dabar slepiame jų paliktus randus. Apsivalę nuo šių patirčių, tapusių smegenų struktūros dalimi, pajusime nepaprastą palengvėjimą. Žinoma, labai svarbi smegenų sveikatai yra tinkama dieta, pakankamas fizinis aktyvumas ar pratimai bei reikiamos maisto medžiagos. Be to, stiprų gydomąjį poveikį smegenims gali turėti kiekvieną akimirką jūsų mąstomos mintys... taip pat jos gali ir žaloti. Ryškų pėdsaką nervinių ląstelių tinkluose palieka ir kiekvienas įvykis.

„Amen“ klinikoje vykdome tyrimus, vadinamus smegenų SPECT skenografija. SPECT (vieno fotono emisijos kompiuterinė tomografija) yra branduolinės medicinos metodas, kuriuo tiriama kraujo tekėjimo ir audinių aktyvumo dinamika. Nuo kompiuterinės tomografijos ar MRI, tiriančių smegenų anatomiją, ši metodika skiriasi, nes SPECT dėmesį kreipia į smegenų veiklos ypatumus. Atlikome daugiau nei 70 tūkst. smegenų skenografijų ir ši ganėtinai reikšminga patirtis suteikė mums šiokių tokių žinių apie smegenis. Štai keli mūsų patvirtinti faktai:

  • smegenų trauma gali sugadinti žmogui gyvenimą;
  • alkoholis – anaiptol ne sveikatos šaltinis, SPECT skenografijose dažnai matyti jo žala smegenims;
  • daug reguliariai žmonių vartojamų vaistų, pavyzdžiui, paplitę raminamieji, neigiamai veikia smegenis;
  • Alzheimerio ir kitos panašios ligos iš tikrųjų smegenyse pradeda vystytis keletą dešimtmečių anksčiau, nei žmogus pajunta pirmuosius simptomus.
SPECT skenografija taip pat padėjo suprasti, kad mums, visuomenei, reikia daug labiau mylėti smegenis ir... bent neskatinti savo vaikų žaisti tokių kontaktinių žaidimų kaip futbolas* ir ledo ritulys.

Viena svariausių pamokų, kurių mane išmokė šis darbas, yra ta, kad žmonės išties gali pakeisti savo smegenis (kartu ir gyvenimą), reguliariai puoselėdami teigiamos mąstysenos, meditacijos ir kitus smegenims palankius įpročius.

Be to, tyrėme, kaip smegenis veikia meditacijos praktika, panaši į rekomenduojamą dr. Dispenzos. Nustatėme ir aprašėme, kad tokia praktika suaktyvina kraujo tekėjimą į galvos smegenų priekakčio žievę, labiau už kitas žmogaus smegenų dalis atsakingą už mąstymo procesus. Po aštuonių savaičių kasdienių meditacijų tiriamųjų priekakčio žievė pasidarė stipresnė, jų atmintis pagerėjo. Egzistuoja daugybė būdų smegenims gydyti ir gerinti jų būseną.

Tikiuosi, kad jūs, kaip ir aš, išsiugdysite troškimą tobulinti savo smegenis ir jomis rūpintis. Smegenų skenografijos tyrimai pakeitė visą mano gyvenimą. Vos pradėjęs vadovauti šiems tyrimams (jie atliekami nuo 1991 m.), nusprendžiau pažvelgti į savo smegenis. Tada man buvo trisdešimt septyneri. Pamatęs, kokios jos išpurtusios ir nelygios, supratau turįs rimtai susirūpinti jų sveikata. Įdomiausia, kad niekada gyvenime nepiktnaudžiavau alkoholiu (saikingai išgerdavau tik itin retais atvejais), nesurūkiau nė vienos cigaretės, ką jau kalbėti apie visus kitus draudžiamus narkotikus. Tačiau kodėl mano smegenys atrodė taip prastai? Ilgainiui paaiškėjo, kad didžioji dauguma mano įpročių yra žalingi smegenims. Labai dažnai valgydavau greitąjį maistą, gerdavau įvairius gazuotus gėrimus, tarsi jie būtų geriausi mano draugai, neretai leisdavau sau pamiegoti tik keturias penkias valandas ir nešiojausi viduje daug nesuvoktų praeities nuoskaudų. Nesimankštinau, jaučiau lėtinę įtampą ir turėjau 15 kilogramų antsvorio. Pats to nesuprasdamas, save smarkiai žalojau...

Paskutinėje skenografijoje mano smegenys atrodo daug sveikesnės ir jaunesnės nei prieš dvidešimt metų. Jos tiesiogine prasme vis jaunėja – štai kaip galima keisti smegenis, tvirtai nusprendus tinkamai jomis rūpintis. Išvydęs pirminį jų atvaizdą, panorau, kad smegenys taptų sveikesnės. Taigi ši knyga padės jums pasirūpinti savosiomis.

Tikiuosi, ji suteiks jums tiek pat pasitenkinimo, kiek suteikė man.

– Dr. Daniel G. Amen, knygos „Keisk smegenis – pakis ir gyvenimas“ (Change Your Brain, Change Your Life) autorius


* Čia veikiausiai turimas omenyje amerikietiškasis futbolas, kuriame leidžiamas aštresnis varžovų kontaktas. (Vert. past.)
 

Šiuo metu šią prekę galima įsigyti tik internetu.