< Grįžti į sąrašą

Jūs galite susikurti išskirtinį gyvenimą
Louise Hay, Cheryl Richardson

10,29
175p. Kieti viršeliai.

Į krepšelį


Nesuskaičiuojamai daugybei žmonių visame pasaulyje Louise L. Hay žodžiai tapo švyturiu, rodančiu kelią iš nevilties tamsos į geresnio gyvenimo šviesą.

Cheryl Richardson yra viena tų žmonių , kuriems Luiza padarė didžiulę įtaką, kol pati Šeril tapo bestselerių autorė.

Kas radosi, kai šios dvi moterys sujungė savo išmintį bendrai knygai?

Rezultatą dabar laikote savo rankose. Skaitydami įkvepiančiai atvirus ir drauge itin asmeniškus Luizos ir Šeryl pokalbius, jausitės lyg pietautumėte su geriausiomis draugėmis ir tuo pat metu dalyvautumėte meistriškumo pamokose, kurias rengia dvi savųjų galių stiprinimą teigiančio judėjimo lyderės.

Kartu keliaudamos po Šiaurės Ameriką ir Europą, Luiza ir Šeryl aptaria daugybę temų, įskaitant meilės sau ir savo kūnui svarbą; kaip pasauliui atnešti tikrąją gerovę ir gausą, padėti skleistis geriems santykiams tiek šeimoje ir tarp draugų, tiek darbe; sąmoningą senėjimą; taip pat kaip oriai priimti mirtį, taikiai pabaigti kelią.

Šios dvi nuostabios moterys yra gyvas įrodymas, kad šiuose puslapiuose jų aptarti dvasiniai principai tikrai veikia. Skaitydami suprasite, jog ir Jūs turite galimybę susikurti išskirtinį gyvenimą!Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Jūs galite susikurti išskirtinį gyvenimą
€10,29

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish