< Grįžti į sąrašą

NAUJIENA
Mintys iš širdies. Vidinės išminties lobynas
Louise L. Hay

11,90
264p. Kieti viršeliai.

Į krepšelį


„Laikykite šią meilės kupinų minčių knygelę netoliese, kad visada prisimintumėte išmintį, jėgą ir grožį, kurie glūdi jumyse.“
Louise L. Hay

Ši knyga „Mintys iš širdies. Vidinės išminties lobynas“ – tai meditacijų, minčių sielai gydyti ir mano paskaitų ištraukų rinkinys, susijęs su kasdieniais išgyvenimais ir kasdiene patirtimi. Čia pateiktos mintys ir idėjos padės jums įveikti iškilusius sunkumus. Patyrę nesėkmę, tarsi tapdami gyvenimo auka, atsiribojame nuo kitų žmonių ir nuo pasaulio. Mums skaudu ir neramu, todėl ieškome kitų žmonių pagalbos.

Ši knyga „Mintys iš širdies. Vidinės išminties lobynas“ suteikia galimybę rasti savyje jėgų, nebūti aukomis ir išmokti elgtis kitaip. Pamatysime, kad, susijungę su vadinamuoju savo vidiniu Aš, mes kreipiame gyvenimą į gerąją pusę. Tai nuostabus jausmas – žinoti, kad tavoji laimė ir gerovė priklauso tik nuo tavęs, kad mumyse glūdi neišsenkamos galimybės keisti gyvenimą. Tai nuostabus, išlaisvinantis pojūtis.

Galbūt jūs manote, kad sąmonėje esanti teigiama mintis nepakeis jūsų gyvenimo, tačiau pamąstykite, kiek kartų nuolat sau kartojote ką nors neigiama apie save, kol galiausiai taip ir įvyko. Kodėl gi tų neigiamų minčių nepakeitus teigiamomis?

Teigiamos, meilės kupinos mintys padės atsikratyti blogų įpročių, labiau mylėti save, kitus žmones ir pasaulį.

Louise L. Hay yra visame pasaulyje perkamiausių knygų „Gyvenimas!“, „Moters galia tapti laiminga“, „Ieškok stiprybės savyje“, „Pamilk save ir būk laimingas“ ir daugelio kitų autorė. Milijonams žmonių ji padėjo atrasti ir išnaudoti savo pačių kūrybinių galių potencialą savo tobulėjimui ir išgijimui. Asmeninę L. L. Hay patarimų skiltį kas mėnesį skaito daugiau nei milijonas skaitytojų, o jos įžvalgios mintys yra išverstos į daugiau nei 20 pasaulio kalbų.Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Mintys iš širdies. Vidinės išminties lobynas
€11,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish