< Grįžti į sąrašą

NAUJIENA
Sulieknėti be jokio sporto!
Charles P. Karolis

14,55
208p.

Į krepšelį


Ar nebūtų nuostabu, jeigu būtų būdas valgyti kiek norima skanaus maisto ir nepriaugti svorio? O dar geriau – lengvai sulieknėti? Toks būdas yra ir jums tereikia perskaityti šią knygą. Kaip išduoda pavadinimas – neprireiks jokio sporto, kaip ir neprireiks jokių dietų. Knygos autorius negali ir daugiau nebegalės sportuoti. Tačiau kaip tik po traumos, pasmerkdamas save visą gyvenimą nebesportuoti, jis ir atsikratė daugiau nei 20 kilogramų. Be jokios fizinės veiklos.

„Sulieknėti be jokio sporto“ yra unikali knyga, nes remiamasi ne tik autoriaus patirtimi, mokslu, bet ir rytų filosofija. Būtent ši filosofija padeda pamatyti dalykus tokius, kokie jie yra, ir atsisveikinti su valios pastangomis, su pasižadėjimais sau „nuo pirmadienio“, „nuo Naujųjų“, su savęs kaltinimu ir nusivylimu, kad vis grįžtama prie nesveiko maisto, vis grįžtama prie įpročių, kurie privedė prie antsvorio. Sužinokite, kas yra išties kaltas dėl antsvorio (ir tai tikrai ne pats asmuo), kaip žmonės įviliojami į priklausomybę maistui, o svarbiausia sužinokite kaip iš viso to išlaisvėti.

Ko galite tikėtis perskaitę šią knygą? Nesunkiai atsikratysite nepageidaujamų kilogramų, bet daug svarbiau – būsite geresnės sveikatos, padidės fizinis pajėgumas bei išaugs pasitikėjimas savimi, nes atsisveikinsite su nusivylimu bei nuolatiniu savęs kaltinimu.

Perskaitykite knygą ir pamatykite akivaizdžius pokyčius, kurie liks visam gyvenimui. Sužinosite, kaip nutraukti nesveiką ryšį su maistu, susigrąžinti natūralius instinktus (alkio, sotumo), kuriuos „išjungė“ verslas, kaip valgyti iki soties ir vis tiek netekti viršsvorio bei jo nepriaugti.Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Sulieknėti be jokio sporto!
€14,55

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish