< Grįžti į sąrašą

NAUJIENA
DAUGIAU NIEKADA NESIVAIKYKITE VYRŲ
Bruce Bryans

7,80

Į krepšelį


Sužinokite, kaip gauti vyrą, kurio norite, ir kaip išvengti niekur nevedančių santykių.

Net jei vyras nežiūri į jus rimtai, jis gali mielai leisti su jumis laiką, kol galiausiai susivoksite, kad jūsų santykiai niekur neveda, arba kol ponas jūsų laiko švaistytojas susiras moterį, kurios tikrai nori.

Tokiais atvejais padeda du dalykai: savigarba ir pasimatymų taisyklės, kurios leidžia priimti išmintingus sprendimus, klaidžiojant po apgaulingą pasimatymų teritoriją ir ieškant to Vienintelio.

Kaip galite išsaugoti vyro susidomėjimą jumis, nežaisdama žaidimų ir nevirsdama jo kilimėliu kojoms nusivalyti.

Daugelyje moterims skirtų knygų apie pasimatymus peršama idėja, kad bendraujant su vyrais svarbiausia yra pasitikėti savimi. Tačiau, nors tai iš dalies yra tiesa, pasitikėjimas savimi neduoda daug naudos (bent jau tais atvejais, kai norite paskatinti vyrą jūsų siekti), jeigu nežinote, kaip panaudoti pasitikėjimą savimi įvairiose situacijose per pasimatymus ir mezgant santykius su vyrais.

Moters pasitikėjimą savimi geriausiai atskleidžia jos gebėjimas nubrėžti asmenines ribas ir nesitaikstyti su jai nepriimtinais dalykais. Pasitikėjimas bendraujant su vyrais, tai demonstruojanti kūno kalba ar pasitikėjimas savo moteriškumu toli nenuves, jeigu leisite vyrams kaip tinkamiems elgtis su jūsų emocijomis, laiku, meile, kūnu ir t. t.

Pasitikėjimas savimi padaro moterį patrauklesnę, bet neužtikrina ilgalaikio vyro susidomėjimo, jei moteris nemoka pasinaudoti šiuo pasitikėjimu, kad apsaugotų savo asmenines ribas.

Kaip bendrauti su vyru, kad jis rodytų iniciatyvą ir jo susižavėjimas jumis neblėstų.

Moterims, kurios turi stiprias asmenines ribas, svarbiausia yra gyventi pagal savo principus, o ne susirasti vyrą ar megzti romantinius santykius. Joms yra daug svarbiau puoselėti asmenines vertybes, nei būtinai „gauti“ kurį nors konkretų vyrą.

Stiprias asmenines ribas turinti moteris nesitaiksto su jai nepriimtinu elgesiu vien todėl, kad vyras yra labai gražus, turtingas, užima aukštą padėtį visuomenėje ar todėl, kad jaučia jam stiprią seksualinę trauką. Ji tvirtai laikosi savo įsitikinimų ir nesileidžia į santykius, kurie gali sukelti daug streso ir kančios ar sugriauti jos ateities planus. Šioje knygoje atskleidžiama, kaip vyrai vertina moterų elgesį, kad galėtų nustatyti moters savigarbos lygmenį, kuris jiems parodo, ar moteris yra verta būti jų gyvenimo partnerė. Čia sužinosite, kokios nesenstančios gundymo paslaptys ir santykių taisyklės padeda išvengti klaidų, dėl kurių moteris gali atrodyti dėl santykių pasiryžusi bet kam, apimta nevilties, reikalaujanti labai daug dėmesio, „eilinė“ ar netgi netinkama rimtiems santykiams.

Knygoje sužinosite:

  • Kokia yra veiksmingiausia gundymo forma, kurią pasitelkia vyrai, kad priverstų moterį lakstyti jiems iš paskos.
  • Kaip išsaugoti vyro susidomėjimą, darant tai, ką dauguma moterų bijo daryti, kai sutinka puikų vyrą.
  • Koks erzinantis įprotis paskatina gerus vyrus beveik akimirksniu liautis siekti moters.
  • Kaip reaguoti į jums nepatinkantį vyro elgesį ir paskatinti jį arba žiūrėti į jus rimtai, arba keliauti savo keliais!
  • Kokia ego veikianti frazė įstringa vyro atmintyje, priverčia jį nuolat galvoti apie jus ir trokšti vėl su jumis susitikti.
  • Kaip sugundyti vyrą ir ištirpdyti jo širdį, dosniai duodant jam tai, ką gali duoti tik ta Vienintelė.
  • Kokia dažnai daroma pavojinga klaida priverčia vyrą dingti visiems laikams.
  • Čia taip pat rasite paprastų santykių taisyklių, skirtų moterims („geroms mergaitėms“), kurios jaučia, kad vyrai nuolat jas apgaudinėja, naudojasi jų meile ir gerumu.
  • Ir dar daug kitų naudingų dalykų...

Šiuo metu šią prekę galima įsigyti tik internetu.
Peržiūrėtos prekės
DAUGIAU NIEKADA NESIVAIKYKITE VYRŲ
€7,80

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish