< Grįžti į sąrašą

NAUJIENA
PUIKI DOVANA
Žinia iš praeities Laikas nubusti
Artūras Pangonis

14,00

Pirkti


Knygos autorius jau daugiau nei dešimtmetį aktyviai tyrinėja žmogaus dvasinį pasaulį ir pasąmonės gelmes. Yra atlikęs per tūkstantį hipnozės seansių ir lydėjęs žmones į sielos keliones, praėjusius gyvenimus. 
Ši knyga skirta pažinti matomus ir nematomus pasaulius, atverti žmogiškosios prigimties esmę ir galimybes, prisiliesti prie žmonijos kūrybos ištakų bei pritaikyti šias žinias kasdienybėje. Kaip sako senovės mistikai, kasdienis mūsų gyvenimas persmelktas Didžiąja Dvasia ir galingu jos alsavimu. Kiekvienas mūsų sutiktas žmogus, kiekvienas gėlės žiedas, kiekvienas nukritęs lapas, kiekvienas įkvėpimas ir iškvėpimas – visa tai Jos kūryba ir dovana mums...

Knygą kviečiu pajausti širdimi, bet taip pat įvertinti ir sveiku analitiniu protu. Tai, kas su jumis nerezonuoja, tiesiog praleiskite ir skaitykite toliau. Žinias stengiausi pateikti kuo plačiau ir kiek įmanoma paprastesniais žodžiais bei pavyzdžiais. Paliečiau daugybę aktualių temų: nuo dvasingumo, mokslo, politikos iki pomirtinių pasaulių, kelionių po praėjusius gyvenimus.

Kadangi esame labai skirtingos sielos, atkeliavusios į šią planetą iš įvairiausių visatos erdvių, skirtingai suvokiame ir realybę. Nepaisant to, visi esame čia tam, kad atliktume tiek savo asmeninės, tiek visos žmonijos kolektyvinės sąmonės kvantinį šio laikmečio šuolį.

Gali būti, jog kažkam ši knyga bus nesuprantama ar nepriimtina, tačiau kažkas neabejotinai patirs rezonansą iki pat ląstelių gilumos ir pajus taip, tarsi viską ir taip jau žinojo.

Parašyti šią knygą mane paskatino pats laikmetis. Labai aiškiai ir giliai pajutau, kad turiu tai atlikti nedelsdamas, bet tuo pačiu su visiška ramybe. Pateikiu savo paties daugybę metų rinktą, sistemintą ir įsisąmonintą informaciją, kuri yra aktuali ne tik šio laikmečio žmonijai, bet ir ateities kartoms...

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Žinia iš praeities Laikas nubusti
€14,00