< Grįžti į sąrašą

Celestinas
Madagaskaras

16,90

Į krepšelį


Celestino pavadinimas kilęs iš lotyniško žodžio heavenly (dangiškas): tai pasako (beveik) viską, ką reikia žinoti apie šio dangaus mėlynumo kristalo švelnią energiją! Jis švelnus ir guodžiantis visiems, o ypač puikiai tinka vaikams ar kūdikiams, kuriems dienos pabaigoje sunku nurimti. Košmarai, baimė ir bėgančios mintys dažnai neleidžia užmigti ir vaikams, ir suaugusiesiems. Pripildykite visų miegamuosius saldžiai raminančia Celestino energija ir išstumkite stresą.

Naudokite celestito kristalą tiesiogiai bendrauti su visatos energija ir prašyti dvasinių palaiminimų. Jei patiriate stresą dėl nepažįstamų situacijų ar sudėtingų santykių, darbas su celestitu gali suteikti aiškumo ir padėti susitaikyti. Įskiepiję taikų požiūrį, galėsite geriau susidoroti su viskuo, ką jums atneš gyvenimas.

Jei jus traukia celestino kristalo energija, galbūt ieškote akimirkos atsipalaiduoti, susikaupti ir išvalyti protą. Kai esate susikaupę, į sudėtingas situacijas lengviau žvelgti blaiviu protu. Celestinas - tai energija, į kurią galima atsigręžti, kai ištinka nelaimė ir jums reikia surinkti visas jėgas. Suteikdama jums proto aiškumo, ji padeda ramiai, lengviau spręsti problemas net ir chaotiškomis akimirkomis.

  • Išmatavimai: 5.5 x 3 x 4 (cm). 

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!
Tinklaraštis
Kristalų tinklelių gidas pradedantiesiems
Ezoterinis Centras AUM

Skaityti
Įžanga į kristalų pasaulį
8 kristalai pradedantiesiems

Skaityti
Peržiūrėtos prekės
Celestinas
€16,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish