Chirologija


Astrologė-chirologė

Romualda Voverienė

Teikia astrologines-chirologines konsultacijas.
Registracija ir informacija tel: 8-686-52078

Baigusi:
- ekonomikos studijas Vilniaus universitete,
- chirologijos studijas ezoterinių mokslų VšĮ "Du pasauliai" pas chirologę Astą Svirkienę,
- astrologijos studijas pas astrologę Audronę Žvaigždiką,
- numerologijos kursus pas Galiną Šmidt,
- veidoskaitos kursą pas Liudmilą Aleksandrovą.

Astrologinė-chirologinė konsultacija:
Konsultacijos metu:
- gausite asmeninę (Natalinę) kosmogramą,
gausite savo rankų atspaudus,
- sužinosite savo silpnąsias ir stipriąsias charakterio puses, privalumus ir trūkumus, kas padės sėkmingiau laviruoti Gyvenimo keliais,
- aptarsime asmeninius santykius, suderinamumą su kitais žmonėmis, talentus, profesiją, vedybas,
- rasite atsakymus į rūpimus klausimus.
Trukmė ~2 val.  


Interviu su astrologe-chirologe Romualda Voveriene, 2012-01-15


Chirologija 

(t.y.  delno analizė, delnotyra)

Chirologija yra vienas seniausių žmonijos mokslų. Rašytiniuose šaltiniuose pradėta minėti prieš 5000 metų Indijoje, Kinijoje ir Artimuosiuose Rytuose. „Senąja mokslo šaka“ ją vadino Aristitelis (384-322 m. pr. Kr.), prisidėdamas prie to, kad skaitymas iš rankos virstų medicinine delno analize. Tuo domėjosi K.G.Jungas, rašydamas, kad “rankos  - tai glaudžiai su žmogaus psichika susiję organai, savo sandara ir funkcionavimo būdu byloja apie  psichinius žmogaus ypatumus, tai yra apie jo charakterį“. 

Kiekviena mūsų kūno dalis susijusi su kitomis. Daugelis žino apie šiuos ryšius iš pėdų refleksogeninių zonų masažo. Tas pats principas galioja ir rankoms. Jose yra milijonai su smegenimis sujungtų nervų galūnių. Jausmus, mintis, veiksmus šie nervai  jungia su rankomis. Jei nuolat panašiai jaučiate ir galvojate, po kurio laiko atsispindės jūsų delne. Delno linijos yra centrinės nervų sistemos veiklos rezultatas. Jos atsiranda ne dėl mechaninių judesių, o kaip reakcija į smegenų veiklą ir taip ją atspindi. 

Nėra dviejų vienodų delnų. Jau 16-ą nėštumo savaitę motinos įsčiose pas kūdikį susiformuoja odos raštas. Po to formuojasi delnų linijos. Vaikui augant, linijos kinta atkartodamos jausmų, dvasios ir kūno raidą. Kinta ne tik linijos, bet ir pirštų dydis, plotis, atskirų pirštų narelių forma. Tik pirštų antspaudai ir odos raštas niekada nekinta. Tai visame pasaulyje pripažintas ir moksliškai pagrįstas individo tapatybės nustatymo metodas. 

Delnų analizės patirtis ir tyrinėjimai padeda gyvenime. Chirologas gali atskleisti jūsų talentus ar problemas. Nustatę, kur yra jūsų gyvenime sunkumai, turėtume juos įvardinti, kaip gyvenimo pamokas.  Gyvenimo išbandymai yra tai, kas mus padaro žmonėmis, kurie šiame gyvenime siekia laimės ir pasitenkinimo. Kaip toliau pasielgti žmogus visada apsisprendžia pats, savo valia. Išmokęs tinkamai priimti sunkumus, žmogus gyvenime išmoksta daugiau, nei tas, kuriam neteko su jais susigrumti.
/Chirologė Romualda Voverienė, 2012-06-17/


Naujos prekės
Meskime šviesos tinklą
€9,90
Teta gydymas: giluminių įsitikinimų ieškojimas
€7,90
Pranašaujame M.Lenormand kortomis
€6,90
Didžioji antistreso knyga
€10,90
Praktinė Magija
€7,90