Konsultacijos gyvai ir internetu

AUM specialistai

Asta

Asta - Taro specialistė, bioenergetikė

Taro padeda rasti atsakymus, atitinkančius situaciją, galimybes ir mūsų potenciją.
Radus atsakymus ir subalansavus, gyvenime atsiranda viskas, apie ką svajojai ir galimybės skirti laiką tam, kas traukia ir įkvepia.

Žiūrėkite video

Plačiau skaitykite čia.

Konsultacijos kaina: 49 EurElena - Taro meistrė

Taro, kaip meilė - atėjo netikėtai į mano gyvenimą. Nesvajojau ir neplanavau, bet gavusi taro kortas pajutau trauką. 7 metai praktikos konsutuojant su taro, tobulinimasis įvairiuose kursuose, seminaruose, padeda vis lengviau matyti visumą, apjungiant detales į aiškų vaizdą, kur matosi koks ėjimas kokias pasekmes neša. Tai labai įdomu ir gyva. Mūsų suvokimai ir veiksmai įgalina mus keisti savo likimą... - ElenaGalima konsultacija internetu (Skype).

Žiūrėkite video

Konsultacijos kaina: 45 Eur


Elena

Jūsų atsiliepimai

Dalia Ašutaitienė

Dalia Ašutaitienė - Geštalto psichoterapijos praktikė

Dalia Ašutaitienė – psichologė, Geštalto psichoterapijos praktikė, asmeninio tobulėjimo ir karjeros konsultantė, dirbusi projekte „Atrask save“. Vedusi užsiėmimus festyvalyje “Mandala” - "Pozityvaus mąstymo galia", “Savęs atskleidimas veikloje”. Konsultacijos: Meilė ir santykiai. Kaip gyventi darnoje su savimi ir artimais žmonėmis. Karjeros, verslas ir savirealizacija. Naujų resursų ir talentų atskleidimas, naujų projektų ir svajonių sąmoningas manifestavimas. Pasitikėjimo savimi stiprinimas ir vidinių baimių atskleidimas. Pozityvūs ir efektyvūs problemų sprendimo būdai. Konsultacijoms naudoja asociatyvines koučingo kortas, testus, astrologines-psichoterapines Symbolon ir Taro Botticelli kortas.

Konsultacijos kaina: 35 EurKristina Railienė - Tarologė

Konsultuoja Taro ir Lenormand kortomis, turi didelę patirtį dirbant su žmonėmis.

Taro kortos suteikia galimybę pasimokyti iš praeities, suprasti dabartį ir pasiruošti ateičiai, jų dėka galima iš šalies pažvelgti į asmeninius santykius, karjerą ar gyvenimo perspektyvas, įvertinti turimas galimybes ir šiandieninių problemų sprendimus. Kiekviena taro konsultacija gali padėti rasti teisingus sprendimus ir pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę! - Kristina Railienė

Žiūrėkite video

Konsultacijos kaina: 45 Eur
Kristina Railienė

"Tegul Stebuklas lydi Jūsų gyvenimą kiekvieną dieną!" - AUM

"Geras Taro specialistas niekada nesuteiks klaidingos vilties ir neišleis kliento sutrikusiame būvyje." - Leslie Anne Franklin

Artimiausi renginiai

2021-09-16 - 2021-11-18
Taro Mokymai 2021
Tradicinė Taro sistema, energetiniai dėsniai, konsultavimo subtilybės

Plačiau

Taro kortos ir prekės