< Grįžti į sąrašą


Prekės šiuo metu neturime.

Noriu būti informuotas kai prekė atsiras:
El.paštas

NAUJIENA
Kalnų krištolo apyrankė
Aukščiausia kokybė

23,00

Kalnų krištolas yra labai vertinamas dėl savo „ledinio“ grožio bei gydomųjų ir apsauginių savybių.

Šie kristalai yra labai lengvai užprogramuojami, todėl labai rekomenduotina naujai įsigytą kristalą kuo greičiau pakrauti pozityvia energija. Teisingai užprogramuotas kristlas tą pozityvią energiją spinduliuos atgal į jūsų aplinką. Norėdami užprogramuoti mineralą, laikykite jį savo delne ir sufokusuokite mintis ties tuo, ko norite, siekiate.

Kalnų krištolas laikomas visų gydomųjų kristalų šeimininku dėl savo gebėjimo padidinti ir sustiprinti kitų kristalų gydomasias vibracijas. Manoma, jog jisai stimuliuoja imuno ir kraujotakos sistemas, pagerina energijos srautą ir subalansuoja kūną. Kalnų krištolas naudojamas lengvinti chroninį galvos skausmą, vertigo ir kinetozę (kelionės ligą).

Kalnų krištolas veikia kaip sielos valiklis – sustiprina ir išvalo vidines kūno struktūras ir aplinkinius subtilius kūnus taip apjungdamas fizinę ir proto dimensijas. Jisai koncentruojasi ties vidiniu negatyvumu ir stimuliuoja pozityvias mintis ir jausmus. Pašalinus visą negatyvumą galima pradėti geriau suvokti aplinkinį pasaulį, ugdyti švarų ir skaidrų mąstymą, pasikrauti energija, atkaklumu ir kantrybe. Tai leis kartu su visa žmonija gyventi su šypsena ir meilėje.

Plačiau

Kilmės šalis: Brazilija

Artimiausi renginiai:
Naujos prekės
Intuitions oracle
€32,00
Smilkalinė su Pentagrama, žalvarinė
€12,00
Klasikinė švytuoklė
€15,00
Lazurito švytuoklė
€12,00
Kalnų krištolo švytuoklė
€15,00