< Grįžti į sąrašą

Smilkalų lazdelės 'Ayurvedic Masala Stress Relief'
Indija

2,20

Į krepšelį


Natūralūs ajurvediniai Masala smilkalai, kurių sudėtyje yra unikalus žolelių, gėlių, medaus, dervų ir aliejų mišinys. Šios ajurvedinės smilkalų lazdelės palies jūsų pojūčius ir ilgai tvyros ore, sukurdamos tyrą atmosferą, glostančią jūsų kūną, protą ir sielą.

Indijoje visur paplitę smilkalai. Dienos prasideda ir baigiasi nuo namuose tvyrančio jų kvapo. Smilkalų naudojimas yra protėvių tradicija. Jie naudojami religinėms apeigoms, meditacijai, orui valyti. Jais kvepinamos šventyklos, namai, turgūs, į kuriuos prekeiviai jį neša klestėjimo deivei Laksmi.

Tradicijoje smilkalų naudojimas buvo dvasinis ir gydomasis veiksmas. Indijoje smilkalų gamyba buvo pagrįsta ajurvedos principais. Pagal šiuos priesakus smilkalai buvo gaminami iš natūralių ingredientų, gautų pagal penkių elementų klasifikaciją: garai ir šakos - Vandeniui, šaknys - Žemei, gėlės - Ugniai, lapai - Orui ir vaisiai - Eteriui. Ir smilkalai buvo gaminami iš šias kategorijas atitinkančių ingredientų, pavyzdžiui: sandalmedis - Vandeniui, ciberžolė - Žemei, gvazdikėliai - Ugniai, pačiulis - Orui, žvaigždėtasis anyžius - Eteriui.

Šiandien indiški smilkalai naudojami ir dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, atsipalaidavimo atmosferai sukurti.

Produkto specifikacijos:

  • Rankomis susukti natūralūs smilkalai
  • Be toksiškų medžiagų
  • Pakuotėje - 15 smilkalų lazdelių
  • Vienos lazdelės egimo trukmė: ± 60 minučių.

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Smilkalų lazdelės 'Ayurvedic Masala Stress Relief'
€2,20

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish