< Grįžti į sąrašą

Sagrada Madre Palo Santo smilkalai su Mira
Argentina

5,45

Į krepšelį


"Sagrada Madre Palo Santo" smilkalai yra 100 % unikalūs natūralūs Argentinoje rankomis pagaminti smilkalai. Pagaminti iš Palo Santo ir miros dervų, kurios sujungia apsivalymo, atsinaujinimo ir palaiminimo galią.

"Sagrada Madre" reiškia "Šventoji Motina", "Pancha Mama", ir šis pavadinimas atspindi, kaip jie elgiasi su Žemės ištekliais. Palo Santo derliui rinkti "Sagrada Madre" naudoja tik senas medžio šakas, kurios natūraliai nukrito nuo medžio. Jie tiesiogiai bendradarbiauja su Peru ir Argentinos vietinėmis bendruomenėmis, sodindami Palo Santo medžius ir kovodami su miškų kirtimu. Be to, "Sagrada Madre" stengiasi pasodinti daugiau medžių, nei sunaudoja.

Visi "Sagrada Madre" smilkalų variantai kruopščiai supakuoti į patrauklią natūralią pakavimo medžiagą, kad kuo mažiau paveiktų aplinką.

Palo Santo nauda

Palo Santo nuo seno įvairiose kultūrose naudojamas šventose apeigose ir yra žinomas dėl savo valomojo poveikio. Palo Santo dūmai naudojami neigiamai energijai išvalyti iš erdvių ir aurų, suteikia vidinę ramybę ir gerą savijautą.

  • Sulipdyti augalinės kilmės rišamąja medžiaga.
  • Kiekvienoje pakuotėje yra 8 lazdelės, kurios dega apie 60 minučių.


Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Sagrada Madre Palo Santo smilkalai su Mira
€5,45

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish