< Grįžti į sąrašą

NAUJIENA
Rankų darbo nefrito Mala (maldos karoliai)
Magiški aksesuarai

39,00

Į krepšelį


efritas yra puikus apsauginis akmuo. Jis saugo nuo agresyvių įtakų ir padeda atlaikyti bet kokio pobūdžio spaudimą. Jis taip pat padeda spręsti įvairias problemas, išeiti iš gyvenimo aklavietės. Suteikia pasitikėjimo, tvirtybės, stiprybės. Taip pat suteikia vidinį saugumą ir taiką, kūrybingumą, pasitikėjimą savo Keliu, sąžiningumą, ištikimybę idealams, sugebėjimą išlaukti, sugebėjimą skaityti Dievo ir gamtos ženklus. Padeda tada, kai dvejojama, kurį sprendimą pasirinkti konkrečioje situacijoje. Skatina suvokti Žemėje skirto laiko ir prasmingo bendravimo svarbą ir tikslingumą.

Tinkamas akmuo ieškantiems gyvenimo prasmės, tiems kurie nori, kad gyvenimas būtų džiaugsmingas. Tai evoliucijos akmuo, padedantis keisti vidinį ir išorinį pasaulį. Padeda išlaikyti savo identiškumą bet kokiomis sąlygomis, skatina eiti savo keliu. Tai galingos energetikos akmuo, galintis perduoti žmogui savo galią ir išvesti jį iš gyvenimo akligatvio, jei jis to vertas. 

Saugo nuo nuovargio, nesėkmių ir pailgina gyvenimą. Skatina prasmingą bendravimą, tačiau nutraukia beprasmį. Jei žmogus produktyviai naudoja savo laiką, nefritas atveria naujus šansus sėkmei, atveda panašių pažiūrų žmones arba grąžina senus gerus draugus.

Ramina įtampą, susirūpinimą, padeda iškrauti stiprias emocijas, mažina vidinę agresiją, pavydo, keršto jausmus.

Pagaminta Lietuvoje.
Karoliukų išmatavimai: 0.4 (cm).

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Rankų darbo nefrito Mala (maldos karoliai)
€39,00

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish