< Grįžti į sąrašą

PUIKI DOVANA
Women's Bodies, Women's Wisdom Oracle
Chrustiane Northrup

32,00

Pirkti


Moterų kūnus, moterų išminties gydomąsias kortas sukūrė medicinos mokslų daktarė Christiane Northrup, kad padėtų moterims pasiekti aiškumą, pasitenkinimą ir sėkmę kiekvienoje iš penkių pagrindinių gyvenimo sričių: vaisingumas ir kūrybiškumas, partnerystė, saviraiška, savirūpinimasis, sąmoningumo ir širdies raida.

Šioje gražioje kaladėje yra 50 „Oracle“ kortų, kurių kiekvienos vienoje pusėje yra unikali iliustracija, kitoje - išsamus jos prasmės paaiškinimas, taip pat instrukcijų brošiūra, kurioje pateikiami praktiniai būdai, kaip pasiekti intuityvią, pagrįstą informaciją daugeliu klausimų. Šiame naujame leidime menininkės Jenos DellaGrottaglia meno darbai suteikia šiai klasikinei archetipų ir gyvenimo temų rinkiniui naujos energijos ir estetikos, iš karto šviežios ir nesenstančios.

„Tikra sveikata įmanoma tik tada, kai suprantame savo proto, emocijų, dvasios ir fizinio kūno vienybę ir nustojame siekti tobulumo“, - sako daktaras Northrupas.Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!
Artimiausi renginiai:
2020-11-19 - 2020-12-31
Taro mokymai online ir gyvai
AUM taro specialistai

Plačiau
2020-11-22 - 2020-12-22
Atsakymai su taro "Čia ir dabar"
Pasitikime Naujus Metus šventiškai!

Plačiau
2020-11-26
Pasjansas - energetinės praktikos su taro
Nina Frolova (ONLINE)

Plačiau
Peržiūrėtos prekės
Women's Bodies, Women's Wisdom Oracle
€32,00