www.ezoterika.lt - Jau 20 metų su Jumis!
< Grįžti į sąrašą

NAUJIENA
Persikinio mėnulio akmens ir rudrakšos mala
Magiški aksesuarai

26,90

Į krepšelį


Mala iš pradžių yra hinduistinė ir budistinė maldos ir meditacijos priemonė. Ji naudojama mantroms skaičiuoti meditacijos metu. Mantra - tai žodžių rinkinys, dažnai iš sanskrito, kuris kartojamas kelis - tradiciškai 108 - kartus. Kartojant sutelkiamas dėmesys į žodžių prasmę ir vibraciją, galbūt kartu su lydinčia vizualizacija. Treniruojantis tokia meditacijos praktika, jūsų mintys nurimsta, o kūnas atsipalaiduoja. Šiais laikais mala taip pat nešiojama kaip mados aksesuaras.

Nė viena sėkla neturi tiek daug istorijos ir dvasinės reikšmės kaip Rudrakšos sėkla. Šios sėklos, nuskintos nuo Rudrakšos medžio, augančio galingųjų Himalajų papėdėje, dar vadinamos "Šivos ašaromis" ir, pasak senovinių tekstų, turi galią pakylėti sielą. Galite tiesiog nešioti šią malą prie odos ir leisti saldžioms senovės sėkloms pripildyti jūsų širdį meilės, padidinti ištvermę ir pamaitinti kiekvieną ląstelę skaidrumu, kad galėtumėte sąmoningai ir lengvai judėti per gyvenimą.

Persikinis mėnulio akmuo yra neįtikėtinas brangakmenis, dažnai naudojamas naujiems įvykiams pažymėti. Šis kristalas taip pat gerai žinomas kaip kūrybiškumo didintojas ir emocinio kūno ramintojas. Persikinis mėnulio akmuo taip pat yra glaudžiai susijęs su Mėnuliu, todėl jis visų pirma vadinamas moterišku akmeniu. Persikinis mėnulio akmuo yra pripildytas moteriškos energijos ir pasižymi savybėmis, galinčiomis paskatinti atvirumą, meilę sau ir gerumą.

  • Ilgis: 36 (cm).
  • Karoliukų išmatavimai: 0.6 (cm).
  • Kilmės šalis: Indija.

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Persikinio mėnulio akmens ir rudrakšos mala
€26,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish